Málo! Iba jedno slovo k tomu - MÁLO!!!
Málo! Iba jedno slovo k tomu - MÁLO!!!
Nejaký múdry...? Takých tu je!
Pani Kopcsayová, ste úplne mimo!
Len tak mimochodom - Tá druhá skupina je menej početná... Ha-Ha. Na Slovensku je práve táto skupina omnoho početnejšia a vy to dobre viete... Len si plníte svoju formálnu povinnosť. Nebojte sa, z Pravdy vás určite nevyhodia - tam takýchto, ako vy potrebujú.
To sú nervy...
a k tomu aj veľký...
A aj máloktorá žena...
(to ja len kvôli rodovej rovnosti.)
Hmm... A ináč, zdravie slúži?
A ináč, zdravie slúži?
Najväčšia zlodejina sa koná v tých tzv. "súkromných" firmách. Tam by sa malo zamerať MF a upraviť fungovanie kvázi súkromných firiem.
A to je tá najväčšia chyba!
Ty Mgr! Nauč sa najprv slovenčinu a potom niečo vypisuj!
Ďalší markizák?
Ukrajina nesníva. Bojuje. Za americké žuvačky.
V prvom rade sa musia vyliečiť z tej nekonečnej nenávisti k Rusom. Nikto im nič nerobil, žili si ako prasce v žite. Až pokiaľ im nenahovorili, že tie americké žuvačky (a koláčiky) sú lepšie, než tie ruské.
Ďalší vtipálek v poradí.
Vtipálci z Ameriky.
Presne - vždy som vravel Ukrajinec, či Rus - to jedno je.
Rusi sa už tri roky bránia.
Musia si dávať väčší pozor, teraz lietajú drony dosť nízko. Asi bude pršať.
Odporúčame