Neviem preco admin nepusti ked napisem meno krasneho kvetu ktory rastie v pusti
Neviem preco admin nepusti ked napisem meno krasneho kvetu ktory rastie v pusti
Zariadime zoskok padakom na gumennom lane aj zoskok z balonu ktorych tu denne lieta velmi vela lebo tu su neni ziadne droty len desert Jedine nebezpecie je ze mozes pristat na nieco puchlave ktorych je tu vela a roznych velikosti Urcite zabudnes na nepozvanu navstevu
Za stareho rezimu nam komunistov nasadili vladnut Tychto zlodejov co vladnu 27 rokov sme si sami vyvolili Je len na nas koho si zvolime i ked sa to panom v Brus.nebude pacit Kotleba je toho p rikladom A ze si dokazeme zvolit Matovica neviem kolky krat je tiez dokaz ze pre 10 per.obcanov je spokojnych z idio...Jedno je iste Generacia ktora republiku vybudovala odchadza Mladi ludia NIKDY NEBUDU VOLIT KOMUNISTOV Vladnuce kormidlo po Sme musia prebrat ludia ktori nemaju ziadne prepojenie na pidvodnikov ktori tu vladli pre seba a priatelov ale nie pre 80 obcanov Tak ako Trump chce dokazat zmenit zauzivane sposoby vladnutia tak aj na Slovensku sa urcite daju zmenit pracovne podmienky a pracovnici dostanu za pracu tolko ako ich rovesnici v Nemecku alebo Franc.Vsetko sa da ked tam budu spravni ludia
Zakony Usa nedovolia prezidentovu vladnut ako diktator .Bohuzial tak to vypada ze to pojde pred najvyssi sud ktory bude zasedat neskorsie ako 90 dni co je doba na zakazanie vstupu emigrantom
Sudca neni viac ako prezident Ale ZAKON je viec ako prezident ktory ho ma respektovat Vlada este neni kompletna a Trump chce vela veci riesit velmi rychlo preto tolko chyb Je rozdiel viest svoju corporaciu kde si sam urcuje pravidla a viest krajinu kde sa musia respektovat zakony
Usa podla Stana maju ekonomiu na urovni rozvojovych krajin a podla odbormikov 9 z 10 najlepsich svetovych corporacii je Americkych Tak bud mudry
Som zvedavy ako zareaguje Putin ked jeho dobry priatel Trump za spoluprace z Izraelom znicia Iranske podzemne laboratoria ktore Donald stale vycital Obamovi ze je slaboch a nema odvahu na Iran zautocit a tie labaky znicit .
Pan prezident Trump odkazal ze cas Obamovej slabej politiky voci Iranu sa skoncil 20 januara Ja sa pytam ako bude reagovat priatel Iranu aj Trumpa sudruh Putin ked Donald splni vyhrazku a spysti na Iranske reaktory bombu
Sudruhovia toho redaktora B .OReilly sleduje najviac ludi a bol vybraty preto lebo je velky obdivovatel D. Trumpa FOX je jedina Tv stanica ktora nenadava na Trumpa a vo vsetkom ho obhajuje i ked do volieb najviac nadavali na Putina a Rusko S.H.je dalsi z jeho zastancov M.Kelly ktora dala v besede pred volbami otazku o zenach dostala od Trumpa odpoved ze krvaca aj z viete z kadial uz v tv FOX od januara nepracuje Zhoda okolnosti tazko povedat
Vyse 100 milionov ludi cares A ked zacnes vsadzat tak aj Ty budes sledovat aky je vysledokAj Lady Gaga bola vyborna len ma sklamala lebo ani raz nespomenula Trumpa a ja som vsadil ze ho spomenie 2krat Inak kto sleduje a rozumie Amer.fot.tak musel byt velmi spokojny lebo ten zapas mal vsetko krasne aj smutne co sport predstavuje Gratulujem T.Brady a Patriots j vitazstvu cim dokazali ze su ozaj najlepsi
Nikto ho neodsudzuje Len chcu mat fakty Dokonca aj Ruska stanica Sputnik ktora zverejnuje vsetky jeho komentare stiahla vyhlasenie ktore Donald vyhlasil o Kuwajte a Pakistane lebo to nebola pravda Ale Trump to ma stale na twi
Par faktov Soros nepodporuje ANI JEDNEHO REPUBLIKANA Tych rep senatorov aj kongresmanov je vela len chodia okolo horucej kase lebo nechcu otvorene kritizovat Trumpa .Manzelka jedneho co otvorene D.T.krit.je vo vlade .FOX JE JEDINA TV KTORA PODPORUJE TRUMPA A nezverejnuje jeho nepravdive vyhlasenia Trumpov program neni problem Problem je jeho sebechvala a prekrucanie vyhlaseni ked mu ich vycitaju ze sa nezakladaju na pravde No nic zivot bude iny Hlavne vela Slovenskych milovnikov Ruska prestane nadavat na Amer.prezidenta co tu este nebolo a dvaja diktatori zacnu vladnut svetu Podla reci to tak vypada Uz sa nemozem dockat dna ked sa osobne stretne Putin a Trump Ps.Vcera sa stal zazrak Fox tv vysielala Super bowl co je najvacsia sportova udalost v Us Cez polcas spievala Lady Gaga ktora nema rad D.T.Najvacsie prekvapenie bolo ked ANI JEDEN KRAT NESPOMENULA MENO DONALDA LEBO VSETCI TO OCAKAVALI DOKONCA AJ LAS VEGAS MALO STAVKU KOLKO KRAT JEHO MENO SPOMENIE
Vek je iba cislo Ja sa citim mlady a tiez zastavam taky isty nazor ako Ty Dufam ze vacsina obcanov ma taky nazor ako Ty a nebudu ten program sledovat co donuti Tv po prvom vysielani natacanie ukoncit Vela zien sa sice necha fotografovat v pokrocilom stadiu tehotenstva ale vysielat porod pre verejnost je ubohe riesenie i ked urcite dostanu dobre zaplatene
V kasinach nedovolia stavky kde o vysledku rozhoduje jednotlivec Nechcem nikoho podozrievat o niecom necestnom Ten chalan z Madarska ale neni v prvej stovke Teraz si mozem vsadit kolko krat Lady Gaga spomenie alebo vynada Trumpovu cez polcas Super Bowlu kde bude vystupovat 13 minut Dalsia stavka je akej farby budu jej vlasy Dnes sa zivot v Usa zastvul na 5 hodin Skori vsetci pozeraju S B.Tom Brady z Patriots je priatelom Trumpa Obaja maju jednu spolocnu vec Su slavni bohati a doma ich cakaju pekne manzelky Atlanta vyhrava 7 nula
Je dokazane ze 30 percent ludi skutocne Trumpa miluje a ako to aj on verejne vyhlasil Ze on moze aj niekoho zastrelit aj tak ho budu podporovat Nemozna Clintonka bola nominovana lebo demokrati sa chceli zapisat do historie ze mali prveho afro prezidenta ale aj prvu zenu prez.Az do piatku pred volbami nikto neveril ze Trump moze vyhrat pretoze vsetky dokonca aj D.T.vyskumne agentury tvrdili ze vyhra nemozna Clintonka lebo Trumoa 60 percent ludi jednoducho nenavidi BIELY muz ktory vlastni zbran si uvedomil ze Clintonka mu tu zbran moze zakazat tak isiel volit A tie vzdelane mlade zeny ktore chcu zadarmo studovat a mat zadarmo lekara namiesto protestov mali ist volit a nespoliehat sa ze to maju vyhrate lebo Trump nemoze vyhrat
Aj obcania ktori volili Trumpa zacinaju verejne rozpravat ze su sklamani nie z programu Trumpa ale z jeho hlupich vyjadreni ktore nemaju ziadny vyznam len chce kazdemu dokazat ze je najsilnejsi a co povie on to plati Vyjadrenie o sudcovu ktory si plni zakon je skutocne u bohe a zaraduje Usa medzi staty kde zakon nic neznamena tak ako v Rusku Konecne zacinam rozumiet Slovakom ktory Trumpa miluju. Trump aj Putin si budu rozumiet lebo budu vladnut ako DIKTATORI
Trump si musi uvedomit ze je prezidentom statu kde rozhoduju zakony a nie Trump corporacie kde rozhoduje on a co povie to plati Nazvat sudcu ktory respektuje zakon tak ako ho on nazval je velmi ubohe a ani posledny clovek z ulice ho tak nenazve nie prezident Usa Neviem kedy sa tieto hlupe a provokacne vyhlasenia skoncia ale takto to nemoze ist Trump dava Ameriku na uroven bezzakonnych statov v citane Ruska
Donald sice prehlasuje ze viac ludi rozprava o politike ako o Super b .nema pravdu A bohuzial tak je to zo vsetkym Najviac ludi podla jeho vyhlasenia sledovalo prisahu najviac ludi sleduje TV ked recni Skratka chce byt viac ako Boh Tom Brady je sice Trumpov priatel a urcite je viac slavny a hlavne viac pooularny Ake maju jednu spolocnu vkastnost OBAJA SU BOHATU A DOMA NA NICH CAKAJU KRASNE MANZELKY
Americke zakony zarucuju vstup obcanom z druhych statov do Usa ked splnia podmienky ktore Usa vyzaduje Trump tento zakon nedodrzal preto tolko protestov po celom svete Senat aj kongres musia schvalit nove zakony MOMENTALNE JE NA LETISKACH NA CELOM SVETE bordel zmatok a vela nejasnosti koho pustia na lietadlo do Usa Skutocnym teroristom je to jedno lebo ooninemaju problem si 3 mesiace pockat na cestu do Us
Vdaka internetu si mozeme vohladat informacie od nabozenstva kultury az po vsetky druhy polit.nazoroch Je na kazdom jednotlivci aky nazor si vytvory bez vnucovania tlace Tv radia blogov a dalsich zdrojov Pre vela ludi sa zivot zastavul v 89 a tych nic nezmeni Ore mba osobnecje strata casu debatovat s niekym kto neprizna ze americania boli na mesiaci a 9.11 si zariadilo samotne Usa Velmoci tak ako v minulosti tak aj v buducnosti budu rozsirovat zpravy ktore budu obhajovat ich politiku
Odporúčame