AJ tento blog len dokazuje ze Ferro a stvorhlavy bloger Dedic pisu najviac polopravd a propagandy podporujucej vraha Putina a jeho milovnikov FICA Blahu AJ Danka.Rodicia nam vraveli ze SV.Mikulas nam donesie darky.Starsi brat raz povedal ze NIE mikulas ale nas zlaty ocino nam kupil darky.Prisiel cas konecne uznat ze Putin nam nerobi ziadnu laskavost dodavanim lacneho oleja a plynu. Tak Ako dokazali ine staty existovat Bez Ruskych energii tak to dokaze AJ SLOVENSKo.Nezijem na Slov.tak neviem o kolko je lacnejsi benzin na Sl.ako v susednych statoch.Fico Tak ako Trump vería klamstvam a slubom Putina .Trump SA konecne prebudil a dufam ze v najblizsich dnoch to Putin pociti.Fico SA hra na doleziteho Lebo to vyhovuje jeho nevzdelanej odchadzajucuj GENERACii volicov ale NICI buducnost generacie ktora SLOVENSKo opusti .Pre robotnika je plat dolezitejsi ako neaka zastava .Mozno Blahu potesia polovicne zarobky a Ruska zastava.Fico konecne zacni vladnut pre dobro vacsiny Slovakov .


