Mas pocit, ze v uvedenych krajinach potrebuje niekto potlacit prebiehajucu kontrarevoluciu rozvracajucu a ohrozujucu socialisticke zriadenie?
Mas pocit, ze v uvedenych krajinach potrebuje niekto potlacit prebiehajucu kontrarevoluciu rozvracajucu a ohrozujucu socialisticke zriadenie?
33,3% povazuje prezidenta za najdoveryhodnejsieho politika.
Nevidis uz diskusiu, co bola medzicasom zmazana. Preto sa ti to zda nepochopitelne.
Rusi zvacsa nie. Najma odkedy anektoval Krym a zacal vytvarat gloriolu, ze Rusko sa vratilo na mapu svetovych velmoci tak, ako to bolo az do ekonomicko-spolocenskeho rozpadu ZSSR. Zbiera politicke body a valcuje opoziciu. Rusi proste miluju alfasamcov a su na vladu jedneho cloveka zvyknuti a prisposbeni.
Dovolil som si ho upozornit na to, ze popieranie zlocinov komunizmu je trestny cin. Jeho otazka popieranim nie je, avsak jej zamer je evidentny a vlakno k tomu smeruje.
Ak chce niekto zoznam zlocinov komunizmu, staci zajst do UPN, pozriet si tie tisice zdrojov a publikacii na internete a v knizniciach. Tento priestor na vycet zlocinov nie je urceny.
Si si isty, ze chces ist do toho?
§422d
Popieranie a schvaľovanie holokaustu a zločinov politických režimov
Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny iného podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
Naozaj chces ist do toho?
§422d
Popieranie a schvaľovanie holokaustu a zločinov politických režimov
Kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust, zločiny režimu založeného na fašistickej ideológii, zločiny režimu založeného na komunistickej ideológii alebo zločiny iného podobného hnutia, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smeruje k potlačeniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
Nemyslim si. Ekonomika je organicky tvor, prisposobi sa novym podmienkam, nieco zahuci, nieco sa posilni, vytvoria sa nove struktury, oddeli sa zrno od pliev, ale - ani jedna strana nenecha tu druhu padnut. Akykolvek parazit s hostitelom umiera a vie to jedna aj druha strana.
Skor ma zaujima, ako sa bude dalej vyvijat politicke riesenie tejto situacie. Bez kompromisov to totiz nepojde.
"Otázka: Ktorí politici spôsobujú vážne problémy a najviac kazia úroveň politiky u nás?" Andrej Kiska 2,9%
„Otázka: Ktorým slovenským politikom najmenej dôverujete?“ - "Za politika, ktorému ľudia najmenej dôverujú ho (A.Kisku) neoznačil nikto z opýtaných"
http://spravy.pravda.sk/domace/ clanok/359112…
http://spravy.pravda.sk/domace/c lanok/357853…
Mozete fnukat stale dokolecka o tom istom, no je vas 0 az 2,9% :)
Konecne sa k tomu nejaka hlava pomazana politicka vyjadrila tak, ako by sa patrilo.
Toto konspiraciami veru nezahladite. Cim viac sa o to budete snazit, tym viac budete na smiech.
Maju sa vycistit od seba samych? Cele to tu vedie birmovany komunista. Musi nastupit uplne nova generacia jednak politikov ale najma volicov. Dovtedy sa tu nic nevyriesi. Este aspon 15 rokov to bude trvat, kym sa tej cvargy nadobro zbavime.
"Celý protest mal mať za cieľ vyjadriť našu nespokojnosť s prijatím utečencov. Nemalo to byť o propagovaní politických strán, velebení Tisa či o nacistoch,“ vyjadrila svoje sklamanie z priebehu protestu rozhorčená dôchodkyňa Mária z Bratislavy.
Neviem, co pani Maria ocakavala, ked boli organizatori dopredu znami.
Ja som nadseny, ze mame ustav, ktory sa zaobera zlocinmi komunizmu. O akom mojom nadseni z ludactva fasizmu to pises? Preco musis za kazdu cenu klamat?
To je vsetko, na co sa zmozes? Skoda.
Kotleba nebude zahalat a cochvila budu ludia okolo neho organizovat dalsi protest proti EU.
Pridate sa opat k chlapcom odetych v trickach s prezidentom fasistickeho statu?
Naopak, jej vyznam by mal naopak rast, kedze udalosti poslednych mesiacov naznacuju, ze kryptokomunisti vycitili svoju sancu uspiet so svojim utopistickym modelom svetoveho usporiadania.
Je dolezite pripominat si, kolko ludskych zivotov a utrpenia celych generacii rodin toto zlocinecke zriadenie sposobilo.
Ani Slovensko sa dostatocne nedekomunizovalo, co bola najvacsia chyba v dejinach samostatneho Slovenska. Aj preto sme tam, kde sme.
Odporúčame