...ale keby zbadali ozbrojeného Rusa, tak ich šľak trafí od strachu :-)
...ale keby zbadali ozbrojeného Rusa, tak ich šľak trafí od strachu :-)
...a aj vytiekol olej :-)
Playstation 7? :-)
Už si mal byť dávno povýšený na Kubo02 :-!
A odpoveď V Pravde by bola "na Ukrajine a volá sa Volodymyr I." :-DDD
Pán Čaplovič nič proti vám nemám, ale zamyslel ste sa nad tým, ako by sa dala takáto sprostosť vykonať? Jeden nápad by som mal. Baliť ku každej fľaši jedného policajta, ktorý by kontroloval, či konzument vyslope fľašku sám, alebo ju daruje :-)))))
Veľa takýchto hlúpych článkov vám prejem aj do nového roku! :-DDD
... a na záver sa môžu odfotiť s ukrajinskými hokejistami :-)
Je vidieť, že progresivizmus nie je vhodný ani do rozprávok...
Ale som vcelku rád, že sa aspoň princ nezosobášil s princom a princezná s princeznou :-)
Pil si už Ruský štandard platinum? Nebíčko v papuľke :-)))))))
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj už odsúdil tento „nehumánny“ útok zo strany Izraela počas Vianoc?
Neviem, nečítal som to nikde...
To vieš, záujem Izraela je záujmom USA.
Kolegov? Tamtí zavraždení nebolo presstitúti...
Vážení, je demokracia, každý si môže trepať čo chce. Aj Hašek, aj nejaký Varga (aj keď neviem kto to je). A keďže tu máme tú onú demokraciu, tak ja si myslím, že zradcovská a zapredaná je česká vláda, ktorá ožobračuje svojich obyvateľov na úkor Ukrajiny a USA. A naša súčasná opozícia by sa k nim veľmi rada pridala. Ale nevydalo, u nás nie je toľko hlupákov aby ich zvolili do vlády :-)
...a keby v eneolite nevynašli koleso, tak sa dodnes šmýkame na sánkach...
Už ohlásil návštevu Moskvy aj Scholz. Budete aj potom takto všetci skuvíňať?
...Česi ju nazývajú Blbuše :-)
To nebola žiadna kompenzácia, to si ten smrad dodatočne vymyslel, to bol úplatok za hlasovanie o prijatí Ukrajiny do NATO!
... a potom sa bude na školách učiť, že nás oslobodili Američania a možno aj Nemci s banderovcami :-)
Ale dočerta najskôr sa budú asi musieť zlikvidovať pamätníky ako Dukla, či Slavín :-(
Hlavným socialistickým bludom je, že zahraničné banky vyvezú zo Slovenska každoročne viac ako miliardu eur.
Medzi ďalšie socialistické bludy patrí, že za socializmu sa za vklady ani za výbery neplatilo a že rozdiely medzi úrokmi pri vkladoch a pôžičkách boli úplne iné ako dnes.
Odporúčame