"Ruská ekonomika podľa ukrajinského analytika a predsedu správnej rady Inštitútu svetovej politiky Viktora Šlinčaka postupne slabne a Kremeľ čoraz viac naráža aj na limity svojho mobilizačného potenciálu."
Tak to ma úplne dorazilo. Asi nezaspím :-)))))))))))))))))
Ktohovie, čo by na to povedal ruský analytik, ako Ukrajina postupne slabne a Kyjev čoraz viac naráža aj na limity svojho mobilizačného potenciálu a už nemá koho po uliciach naháňať :-)))))))))))


