Vidím, že si Rusa nevidel ani na obrázku a informácie čerpáš výlučne z Nočníka a podobných informačných hnojísk ...
Vidím, že si Rusa nevidel ani na obrázku a informácie čerpáš výlučne z Nočníka a podobných informačných hnojísk ...
...žiadna prezývka, je to kódové označenie NATO šuhajko :-)
Chlapče syfilis je liečiteľný, ale tvoja idiocia nie :-)
Putin je diktátor? Čaba neblázni :-)))))))
Pán redaktor (zrejme A. M. alebo M.Č.) sa zle vydrichmal :-)))))
Čo je na názve "Sarmat" nevhodné? "Satan 2 je kódové označenie NATO šuhajko, vieme? :-)))
Takýchto kontrolórov/výpalníkov by som okamžite prepustil. Normálny človek by podnikateľa upozornil a dal mu primeranú lehotu na nápravu. Ak sa budeme všetci takto správať, tak sa časom pozabíjame...
Čítal som, že predseda Európskej rady António Costa hľadá niekoho, kto by pomohol s rokovaním s Ruskom o energetickej spolupráci, pretože Európskej múmii tečie sakramentsky do topánok. Ja by som osobne navrhol Šimečku. Aj múdry je aj pekný je a aj pochádza z dobrej a poctivej rodiny :-)))))))))))))))))))))))
Po prečítaní tvojho príspevku som nadobudol presvedčenie, že jedným z magorov budeš zrejme ty :-)
Akosi tomu nerozumiem. Tak ona vo svojom voľnom čase nemôže prejaviť politický názor, ale súdruhovia "umelci" zo SND kvičia, že nik im nemôže zakazovať prejavovať ich politické postoje a veselo sa zúčastňujú na onaniách strany bratislavských príživníkov. Rozumie tomu niekto?
A eskimácka rozviedka priniesla aké správy v spolupráci s americkým Inštitútom pre štúdium vojny? :-)))
...aj jedna príživnícka rodina z Bratislavy :-))))))
... a ja že si tie doláre pchá Kim do vačku ako Lajnová od feťáka a Pfizera :-)
... len obyčajný progresívec :-)
100%. Keby tam dali aj známeho ukrajinského obrancu, ktorý dáva pravidelne malé domov členom EK z našich miliárd, tak aj toho by som poznal :-)
Súdruh redaktor tá veta ale pokračuje :-)
"Zrazu je úplne normálne napadnúť svojho suseda, zaútočiť na iný štát bez vyhlásenia vojny či viesť doslova likvidačné procesy voči celým skupinám obyvateľstva."
Prečo sa vám šikla akurát len tá prvá časť vety? :-)
Z takéhoto čítania zaslzí nejedno progresívne oko :-))))))))))))
Obaja si za to môžu sami. Jeden je sfetovaný magor Slávie, druhý je sfanatizovaný magor PS.
Na základe učiteľov? Na základe akejsi progresívnej päťčlennej mimovládky. Počúval som včera duel medzi ním a Eštokom. Tiež tam čosi táral o mladom Gašparovi ako synovi obvineného otca. Zaujímavé však? :-)
Asi nie, väčšia skutočných hercov na Slovensku už totiž zomrela...
Nemali to šťastie sa dožiť takého veku ako Bohdalka.
Ak by tam bol rozviedčik PePa 107, tak by mu vliezol do zadku aj s gitarou.
Odporúčame