Harakter :-)
...s gaťkami, či bez? :-)
...skôr nekompetentných.
Volodymyr sa bojí ísť domov, má sľúbené že ho Rusi povozia na Kindžale :-)))))))
Už ten zelený nadrogovaný šašo chodí ako Greta Thunbergová. Ešte nebo u Eskimákov a ľudožrútov....
Jaternica je kovaná právnička :-))))
Niekto strašne tlačí na pílu, aby bol prípad uzavretý. Preto je potrebné odsúdiť aj potenciálne nevinných. Je zaujímavé, že mainstreamoví novinári presne vedia kto bol objednávateľ, aj dotknutí politici, ktorí "zarobili" na páde Ficovej vlády to vedia.... Ani sa nebudem veľmi čudovať, ak bude táto politická garnitúra tlačiť na to, aby súdili sudcov, čo neodsúdili Kočnera, či?
No a rodičia zavraždených sú najviac sklamaní zrejme z toho, že nebude milión eur, Szuszová ich totiž nemá...
„Božie mlyny melú pomaly (a niekedy sa na chvíľu môžu aj zaseknúť), ale je to spoľahlivá firma,“ myslí si Kubina. „Viem, že to niekedy trvá dlho a je to ťažké a komplikované, ale spravodlivosť na konci vždy vyhrá nad svojvôľou, hoci niekedy na to potrebuje nadstavený čas alebo predĺženie."
Má pravdu, preto by som si na mieste Gambatého veľké plány nerobil....
To nie sú fotografie, ale zábery, ktoré urobila ČT :-)
To vieš: "Snažíme sa vám prinášať vždy aktuálny, objektívny a overený obsah."
:-)))))))))
Česká húfnica Dana na Ukrajine s nacistickými znakmi: https://rumble.com/v2nwx5c-esk-houfnice-dana…
Čo vy na to?
Za pár dní se v Jižní Africe sejde kongres BRICS, a do organizace vstoupí Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Alžírsko, Egypt, Bahrajn a Írán. Dalších 19 zemí se chystá do organizace vstoupit v nejbližší době. Očekává se, že organizace BRICS bude do konce roku 2027 vytvářet už 37% světového HDP, kdežto G-7 jen 28%. Hlavním bodem jednání BRICS v Jižní Africe bude urychlené provedení de-dolarizace světového obchodu! Země BRICS, (Brazílie, Čína, Indie, Rusko a Jižní Amerika), odstranění monopolu dolarů a EUR ze světového obchodu vidí jako prostředek ke zlomení ekonomické a politické nadvlády Západu a zejména USA na zbytkem světa. Jakmile toho dosáhnou, USA ztratí schopnost tisknout dolary, vytvářet astronomický dluh, a z něj platit svou armádu. USA budou se budou muset začít živit jako všechny ostatní národy na světě, a místo tisknutí bilionů dolarů, které pumpují do mezinárodního obchodu, budou muset začít vyvážet suroviny, energie, produkty, potraviny a technologie.
Ukrajinská obrana zostrelila 19 z 28 rakiet a dronov. ?
Kristepane, nemalo to byť naopak, 28 z 19 rakiet a dronov? Aby sa Volodymyr náhodou neurazil :-)
Takže sa im to podarilo obom. Aj Miškovi, aj Riškovi :-)
A čo sa vlastne stalo s bývalým Kočnerovým komplicom v zlodejinách "nevinným anjelom" Michalom Kováčom, synom pána prezidenta?
Myslím, že skutočnú pravdu o vražde sa dozvieme, až bude stáť pred súdom raz Gambatý. Ale neviem, či to oplotená vôbec dovolí.
Ale je čo dodať.
1. Za celým konfliktom stojí nenažranosť a snaha a snaha po hegemónii USA.
2. Stačilo dodržať Minské dohody
3. Rusi neútočia na civilistov, preto to aj nazývajú špeciálna vojenská operácia
4. Tí, čo posielajú zbrane na Ukrajinu podporujú a udržiavajú konflikt.
Inak medzi nami, na prebiehajúcom summite G7 v Hirošime, príde takému Bidenovi zaťažko sa ospravedlniť Japoncom za zhodenie atómových bômb na mestá, kde sa nachádzali len ženy, deti a starci. K tomu máš čo dodať?
Za to my sa v EÚ máme stále lepšie a lepšie, však? Takí Česi sa už napríklad pomaly chystajú na defenestráciu Fialovej vlády.
Mne sa zdá, že ten tvoj svet je nejaký malý a obmedzený :-)
Vo vyspelej Západnej demokracii sa rozdiely medzi pravdou a hoaxom strácajú. Jeden deň je hoax pravdou a druhý deň pravda hoaxom :-)
Odporúčame