Kde vidíš rozpor? :-) Ja nemám žiadny idol okrem pána Bidena :-))))))))
Prigožin slúži? Slúži! Poslúcha? Poslúcha! Éto vsjo na tvoj vaprós :-)
Kde vidíš rozpor? :-) Ja nemám žiadny idol okrem pána Bidena :-))))))))
Prigožin slúži? Slúži! Poslúcha? Poslúcha! Éto vsjo na tvoj vaprós :-)
Rád by som videl komentáre, ak by pri hraniciach Kórei nacvičovali napríklad vojská KĽDR a Číny. Matišák by dostal kolaps, Káčer by sa išiel utopiť a Wlachovský by si narezal žily a odpustil trocha tuku.
Ak by si bol niekedy v Rusku, vedel by si, a aj ten magor z twitra, že v Rusku hodinky nie sú žiadna vzácnosť. V Moskve ich kúpiš za pár šupov na každom rohu. Aj potravinách :-)
...a je vidieť, že to boli Rolexky :-))))))
To už je ukrošská propaganda na tom tak zle, že začala zbožňovať tohto egocentrického zbohatlíckeho tajtrlíka, ktorý vyštudoval diaľkovo v pivnici dve špičkové vojenské akadémie? :-)))))))))))))
Dúfam, že ste naňho aspoň zrušili sankcie :-)))))
Nik ma nepresvedčí, že túto vládu nepomáhala zostavovať oplotená.
Nemecka? Snáď Ruska nie? :-)))))
Ty asi zo Zvolena nebudeš :-)
Nebudeš ty Matišákov syn chlapče? :-)
Fico opäť trafil do čierneho. Tento pán minister je obyčajný farizej a karierista. Skutočné záujmy a nezávislosť Slovenska sú mu ukradnuté. A tie sprostosti ako budú Rusi rad radom napádať ostatné krajiny, tak to je už priveľa aj na starú Blažkovú...
Je také jedno zvláštne znamenie. Každý, s ktorým robí Matišák rozhovor, je americký prisluhovač, či agent. Má na to nos a noty... :-)
...áno, napádať civilistov sú určité hodnoty. Ale len pre silné žalúdky. Neviem ako ty, ale ja taký nemám.
Naozaj budem rád, ak mi dovysvetlíš, prečo sa takzvaný Ruský dobrovoľnícky zbor (RDK) a Légia Sloboda Rusku (LSR) premenovali "za Bachmut", a čo majú s tým Bachmutom spoločné :-)
Dnes si dal pán redaktor pozor a už tam nedal ten tank zboku, aby nebolo vidieť biely nacistický kríž ako včera :-)
Mám tomu rozumieť tak, že tí partizáni majú bojové meno "za Bachmut"?
A hlava ť takto občas nepobolieva?
Nie je na tých autách náhodou nápis "za Bachmut"? Čo majú ruskí "partizáni" spoločné s Bachmutom?
Nebol som mimoriadnym fanúšikom sitkomu Horná Dolná, ale u Heribana ako jediného som ocenil jeho autentický nárečový jazyk. Mnohí si to možno ani nevšimli, ale kým ostatní účinkujúci rozprávali spisovne, Dano rozprával výborne nárečím. Preto bol v seriáli najlepší.
Úprimnú sústrasť rodine a priateľom!
...ja osobne som nadšený z toho, čo stvárajú americkí vojaci u nás :-)
Tí Rusi furt provokujú, zase sa drzo posunulo ich územie k nevinnej mierovej americkej lodi. To by chcelo nejaké sankcie.
"Ruské sily za uplynulý deň opakovane ostreľovali ciele v Chersonskej oblasti na juhu Ukrajiny a útoky si vyžiadali životy dvoch civilistov, uviedol šéf chersonskej regionálnej vojenskej správy Oleksandr Prokudin. Ďalší traja ľudia podľa neho utrpeli zranenia. Cherson čelil celkovo jedenástim vlnám ostreľovania."
To je predsa hlúposť súdruhovia, to neostreľujú ruské sily, ale ukrajinskí partizáni! :-)))))
Bača starajte sa radšej o svoje ovečky na salaš,i aby vám ich Budajov vegerariánsky medveď neroztrhal a nedrístajte tu takéto nezmysly. Môže sa jedného dňa totiž stať, že sa aj k vám na salaš zatúla americká fojak, pomýli si vás s ovečkou a dostane vás do druhého stavu! :-)))))
Odporúčame