...asi to bolo aj tak v Kyjeve chápané :-)))))))
...asi to bolo aj tak v Kyjeve chápané :-)))))))
Na tom "Lampáši" som kedysi bol na Novej scéne. Pekný zážitok, Mrvečka hral vodníka a fascinovali ho Kížikovej "plutvičky" :-))))
Ak by Rusi útočili na civilné budovy, sú na Ukrajine milióny mŕtvych.
Prečo? Lebo je nositeľom rádu Jaroslava Múdreho :-))))))))
...neviem, či nebudeš mať problémy s SBU. Oni vyžadujú aby sa písalo Kyjiv a nie Kyjev :-))))))
Mne sa to nezdá... Nemalo to byť, že bolo zničených 31 z 29 dronov?
Naďa a Hrablozubého Eda by mala riešiť NAKA. Buď svoje tvrdenia dokážu, alebo budú obvinení zo šírenia poplašnej správy. Nech si na nečisto vyskúšajú basu...
Možno je to v záveroch a uznesení GLOBSECu :-)
Keď do Pekla, tak na zlatom koči :-)
Kobra by sa nemala dráždiť bosou nohou.
4. Kde je v zahraničí zašitý cimbalista? Kuindžal už netrpezlivo čaká...
Ak by Rusi útočili na civilistov, tak je tam už minimálne milión mŕtvych.
Čo to trepete, Rusom sa už dávno minuli rakety, veď som to tu v týchto novinách, čo sa PRAVDA nazýva, čítal...
...áno, to ss tam má správne.
Ozaj, Čaputová už Erdoganovi gratulovala, alebo nedostala ešte noty z oplotenej? :-)
A ešte horšia varianta dušička je Nočník, SMEtisko a RTVS.
...a potom sa niekto diví, že máme vládu, parlament a prezidentku akú máme.
Česi by urobili najlepšie, ak by túto svoju hlúpu bandu, poslušne zalezenú v americkom zadku, vyhnali, lebo sa môžu dostať do nešťastia.
Lukašenko ešte žije? Veď tuná ho servilní novinári už pochovávali.
Racionálny človek si musí uvedomiť, že Rusko by sa už postaralo, aby si to ČR odskákala na svojom území, ak vyhlási vojnu Rusku. Na to si aj racionálny stratég môže vziať jed!
Odporúčame