A to si kde čítal? V článku sa píše: "...za vlastizradu, šírenie nepravdivých informácií o ruskej armáde a účasť na činnosti "nežiadúcej organizácie".
A to si kde čítal? V článku sa píše: "...za vlastizradu, šírenie nepravdivých informácií o ruskej armáde a účasť na činnosti "nežiadúcej organizácie".
...určite im nestačil jeden kajúcnik ako spravodlivým a demokratickým sudcom u nás v prípade Kažimíra! :-))))))
Tak ti neviem kámo, ale ja som Lajnovej tú sprostosť ohľadom tých čipov z ukrajinských chladničiek v ruských raketách nezožral. Ty áno? :-)
A u nás v "demokracii" stačí ak si do televízie pozveš niekoho s iným názorom ako šíri vláda a mainstreamová propaganda a už letíš cez zatvorené dvere....
Čože to je oproti ukrajinskému "začisťovaniu"?
Rusi tak potrebujú jedovaté ukrajinské obilie.
Z toho, že my, Poliaci a aj Maďari máme svojho obilia dosť. Navyše nejedovatého. Ale s kľudom Eskimáka sa môže múka vyrobená z ukrajinskej pšenice predávať aj u nás. Ale musí byť označená, že ide o ukrajinskú jedovatú GMO pšenicu. A môže byť aj po 5 centov/kg. Ak máš chuť a odvahu, tak dobrú chuť... :-)
Pes je asi zakopaný v tom, že obilné lány na Ukrajine zrejme už patria asi Američanom a oni potrebujú svoje "ošetrené" obilie predať.
A čo robia Američania v Sýrii?
Jedno som nevedel. Že cesta z Ukrajiny do hladujúcej Afriky vedie cez Slovensko, Poľsko a Maďarsko. Človek sa celý život učí...
....a aby som nezabudol, najrozumnejší sú voliči OĽaNO :-))))))))
Ale my sme žiadne vrtuľníky Viper nepotrebovali a vôbec nie sú v armádnych plánoch na budúce roky. Kapišto?
...a nielen jeho, adeptov je viac. Ale to konštatovanie v prvej vete je viac ako pravdivé:"Slovensko už odovzdalo Ukrajine všetkých 13 stíhacích lietadiel MiG-29." Chýba ešte pokračovanie: "Na príkaz oplotenej...".
Ak sa povedzme v blízkosti jadrovej elektrárne bude pohybovať vo vzdušnom priestore nejaké lietadlo, tak čo tam pošleš, čmeliaka so vzduchovkami?
Ak sa ukáže, že tento zubatý "demokratický" smrad o jedovatom ukrajinskom obilí vedel už dlhšiu dobu, tak toho smrada treba potom zatvoriť za všeobecné ohrozenie obrovského rozsahu. Na doživotie. Bez milosti!
Bača zdá sa, že ste z tých baranov na salaši úplne osprostel :-)
...aj Skládka si môže dať :-)
Naozaj naozaj nevieš odpoveď? Tak ja ti to oznámim: OPLOTENÁ. A povedz to každému, kto to ešte nevie.
Odporúčame