Ja si myslím, že pod vedení súdruhov Matoviča, Hegera, Pročku a spol. utekáme celkom rýchlo. Ale bohužiaľ opačným Smerom...
Ja si myslím, že pod vedení súdruhov Matoviča, Hegera, Pročku a spol. utekáme celkom rýchlo. Ale bohužiaľ opačným Smerom...
Predpokladám, že si z Piešťan a bývaš niekde na Andreja Hlinku, bývalá TOM (trieda obrancov mieru). Tam mali prevažne atomáci byty.
No vida! A je krajšia ako Čaputová. :-)
Si obyčajný hlupák. Škoda...
To mali dať včera. Včera bol 1. Apríl :-))))))))
...no s Metkem som si netykal, ale s Korcom a Dugovičom áno :-)
Samozrejme s Vinckom som si tykal. Dúfam, že včielky ešte pasie :-)
Nechcem uškodiť tvojmu egu, ale ja som si tykal s generálnym riaditeľom tohto ústavu :-)
...ale tu nejde o Čarnogurského, tu ide o uvedené fakty. O tých faktoch vie veľa ľudí, no málo sa dokáže za ne postaviť. V dnešnej "demokratickej" dobe.
Inak dúfam, že s tým, čím som na teba reagoval súhlasíš... Ono dojmy a fakty sú rozdiel.
Zažil som 68. chlapče, po rusky tiež viem a mnohokrát som bol aj v Rusku a na Ukrajine. Ešte chceš niečo vedieť?
Ideš skoro presne, o 13:00 sa striedate? :-)
Ono ak ty si myslíš o niekom že je blb, tak je možné, že aj on si o tebe myslí to isté. Všetko na svete je relatívne a ty určite nie si strelkou na kompase múdrosti :-)
Prajem ti pekný deň.
Tak chaos? A prečo Rodina nehlasovala za kratšie obdobie chaosu?
Chlapče vieš ako prebiehajú voľby v Rusku a v USA? V Rusku je priama voľba prezidenta tak ako u nás.
Voľby v USA sa uskutočňuje na princípe zboru voliteľov alebo „The Electoral College“. Tieto voľby sa od tých našich a ruských líšia tým, že prebiehajú nepriamym spôsobom a voliči si v každom štáte USA volia skupinu voliteľov a následne až títo volitelia „rozhodujú“ o budúcom prezidentovi. Jednotliví volitelia reprezentujú všetky štáty USA, pričom celkový počet voliteľov je v súčasnosti 538 a na zvolenie prezidenta je potrebná nadpolovičná väčšina, teda 270 voliteľov.
Podrobnosti nájdeš tu: https://comeniusblog.flaw.uniba.sk/2020/11/0…
Dúfam, že po prečítaní uznáš, že voľby v Rusku sú oveľa demokratickejšie ako v USA :-)
Keď zatrepeš hlavou, tak čo ti padá z uší? Tipujem piliny.
Žiadny liliput nič nemenil, menil to ich parlament (Duma). Je na tom niečo nedemokratické? Ak nevieš, tak parlamenty prijímajú a menia zákony na celom svete. Chceš vedieť ešte niečo?
Kde tkvie tvoje presvedčenie, že operátori reaktorov a chirurgovia volili Matoviča? :-))))))))
Odporúčame