Ak by na Slovensku bol normálny prezident a nie otrok oplotenej, tak by tým kreténom tento cirkus dávno zatrhol. Pamätajte si to pri budúcich voľbách prezidenta.
Ak by na Slovensku bol normálny prezident a nie otrok oplotenej, tak by tým kreténom tento cirkus dávno zatrhol. Pamätajte si to pri budúcich voľbách prezidenta.
A aká bude valorizácia v II. pilieri, vážení tratitelia? :-)))
Všade na svete aj v Zambii ak je odvolaná vláda, tak sú voľby do 3-4 mesiacov. U nás bude táto banda hniť v kreslách ešte takmer rok. To je výsmech nielen občanom, ale aj zdravému rozumu. Táto banda sa správa, ako keby nebola vôbec odvolaná. A tá smiešna novela ústavy, preboha kedy sa nájde 90 poslancov aby prijalo uznesenie o predčasných voľbách? Nikdy! To totiž nemá logiku! A ako je vlastne možné, že teraz sa nájde 90 poslancov koalície na zmenu ústavy a pred mesiacom sa našlo 78 poslancov na vyjadrenie nedôvery vláde. Kto to tu s nami hrá špinavú hru? Oplotená?
Kde by on také veci nabral :-))))))
A tebe sa Stanko o čom sníva? Predpokladám, že ako bývalému pochôdzkárovi o maršalskej palici :-))))
Ten vyspelý Západ opäť raz dokázal svoju výnimočnú inteligenciu a vzdelanie :-))))
To nie je averzia, to je čistý nacizmus ako za III. ríše. Len namiesto židov si dosadili Rusov.
Je smutné, že českí Švejkovia snívajú o vojne. To se vám jednou vymstí. :-)
Ale poslúchli, zmazali :-)))))
A tu ešte tá fotečka je: https://cz24.news/nadov-kamos-ukrajinsky-min…
Pripomeniem mladému pánkovi, že hrablozubý Edo a jeho partia hic v jednom kuse zdôrazňujú, že len oni sú demokrati a preto ako odvolaná vláda sa "demokraticky" a morálne snažia udržať v kreslách čo najdlhšie :-)
No a samozrejme aj novinári sú demokratickí a objektívni. Napni uši a čítaj :-)))
https://cz24.news/tak-toto-je-bomba-nevypnut…
Viem, že to bude hneď demokraticky zmazané, ale aspoň som to nedemokraticky skúsil :-)
Predpokladám, že ten Ukrajinec-vlastenec išiel na tanku a ponáhľal sa k Soledaru, či?
...to je skôr otázka pre Rádio Jerevan :-)
Prezidentka by im mala dať ultimátum: buď predčasné voľby v júni, alebo úradnícka vláda. Lebo toto je obyčajná fraška, v ktorej svoju účasť potvrdí aj prezidentka.
Nuž vidíš. Minulý týždeň bola celá koalícia "naklonená k júnovému termínu volieb" a vykrikovali, že referendum je vlastne zbytočné, že predčasné voľby budú v júni. Niektorých idiotov od referenda takto odradili. Po sobote im otrnulo a správajú sa ako by vôbec neboli v demisii...
....že vraj v Šelpiciach pri Trnave dolievali, ale už sa minul. Aj Matovič odišiel odtiaľ naprázdno :-))))))
Viete že vôbec nemám pocit, žeby bola táto vláda národného rozvratu v demisii? Vidíte tí, čo ste neboli na referende, čo ste spôsobili? Vláda bláznov, zlodejov, hochštaplerov, mafiánov a vlastizradcov bude nerušene pokračovať v páchaní svinstiev...
Predčasné voľby 30 septembra? A ktorého roku?
Predpokladám, že ten Pavel pri vojenskej prísahe prisahal "věrnosť lidu a komunistické straně". To bude dobrý prezident :-)))))
Keď sa o tom písalo minulý rok na "hoaxových stránkach", tak to nebola pravda... Opäť sa raz ukázalo, že každý hoax sa časom stáva pravdou :-)
Odporúčame