Pri tých množstvách modrožltých klamstvev a výmyslov sa to stratí :-)
Pri tých množstvách modrožltých klamstvev a výmyslov sa to stratí :-)
...máme snáď veriť tomu šuhajko, že padlo 13 458 Ukrajincov a viac ako 100 tisíc Rusov? To sú totiž "oficiálne" informácie :-)
...a ukrajinské vraždenie Rusov na Ukrajine?
...a taký Texas? Afriku, Indiu,...?
...alebo taká trhová sviňa Hácha?
...no ako vidím, tak na "uvažovanie" si tu ty :-)
...a verím, že aj psychiatri o ňom nejaký ten vedecký článok napíšu.
To si píšte bača, veď to bolo niečo ako Nero v Ríme :-)))))
Konečne parlament vyslovil nedôveru nenávidenej mafiánskej vláde, ktorá takmer 3 roky terorizovala všetkých Slovákov, porušovala zákony a ústavu. Nová vláda bude mať morálnu povinnosť vyšetriť a exemplárne potrestať všetky zločiny, ktoré táto vláda napáchala.
Podľa Pročka sme tu mohli mať Švajčiarsko, škoda... :-)))
...žeby mal Sulík vilu na francúzskej Riviére? Budú sa tam lepiť plagátiky? Ale na to už tomuto hastrošovi nik nenaletí... Možno Stanko-valdis, či bača Lapaj :-))))
...možno mu volal Lajo :-)))))))
Len aby nedrbol aj nejakému chruňovi "Jaroslav Múdry" :-DDDDD
Pukance sú v miske, kávička rozvoniava, šampus sa chladí. Poďme na to!
...akurát netuším, kto bolo to intelektuálne jadro :-) Jediný kto v hlave niečo mal bol Jozef Kollár. A možno aj práve preto odišiel, že bol sám :-)
...dotyčný maďarský súdruh a aj ostatní Lajnovci by si mali uvedomiť že na Slovensku majú percentuálnu podporu asi ako plnotučné mlieko. Ale oni majú ešte tú drzosť, že sa schovávajú za ľudí. Jeden taký odporný smrad z Popradu tu už bol a dokonca založil aj s rovnomenným názvom stranu. Dnes tam, zostali dvaja: jedna hlupaňa a jeden prospechársky smrad...
Tým svojim avatarom si predbehol dobu, ale skončí to tak :-)
Odporúčame