Nebudem sa opičiť po tebe, aby som nedopadol ako ty :-)
Nebudem sa opičiť po tebe, aby som nedopadol ako ty :-)
Spýtaj sa ho. Určite ti odpovie, že debilnejšiu otázku ešte nikdy nedostal :-)
Inak medzi nami chlapcami, vieš si predstaviť, ako by bolo v KĽDR, ak by ho nechal Američan na pokoji? Možno by si im závidel :-)
Ako je vlastne možné, že sa KĽDR nebojí taká Čína, či Rusko alebo Vietnam, ale boja sa jej USA, ktoré sú vzdialené 11000 km? Alebo je to inak? Potom ako? :-)
Dnes mnoho mladých hetero párov žije bez sobáša, vychováva deti a pritom nešpacírujú po uliciach v tangáčoch. A ani prezidentka im neprisvecuje Kozí palác. Pritom majú také isté práva ako LGBTIQWETGCULM+-/?.
...možno mal biskup informácie z pitevnej správy, vieš cirkev má dlhé chápadlá.
P.S.: ten Zdravý Rozum máš už trocha staršieho dáta :-)
"Krajná pravica preto v podstate nerobí nič iné, len verejnosť straší migrantmi, cudzincami, Židmi či LGBTI+ menšinou. Kýmkoľvek."
A tí čo strašia Rusmi, obmedzujú ruských športovcov a obyvateľov Ruska, tí sú čo pán expert? Nuž podľa mňa neonacisti...
Pán premiér sľúbil, že ich adresne potrestá :-))))))
Heger: Referendum je kampaň Fica, takáto zmena ústavy môže vyvolať nestabilitu
Má pravdu. My potrebujeme takéhoto vyspelého človeka (viď karikatúra): https://cz24.news/nikola-bornova-je-uz-proti…
Ako sa dá na tom obrázku rozoznať, či bol ten dron zostrelený, alebo trafil cieľ a explodoval? Ak nijako, tak to môže byť dezinformácia súdruhovia a to bude o chvíľu trestné :-)
Prepáč, myslel som prezidenta Rizmana :-)
Ty si aj vyšetrovanie preskočil, už si na súde? No, vy demokrati to máte nejaké skrátené.... :-)
...vieš moja, keď sme pri tých zbierkach, neprejde týždeň, aby niekde pri supermarkete nestála nejaká osoba a nepýtala príspevok na liečenie nejakého dieťaťa. Inak existuje aj deň narcisov a iné mnohopočetné verejné zbierky, vieme? Vo vyspelom kapitalizme...
Erdogan v televíznom vystúpení povedal, že súhlasil s návrhom ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten mu podľa jeho slov v telefonáte povedal, že „by sme mali posielať obilniny bezplatne do krajín ako Džibutsko, Somálsko a Sudán“.
Na druhej strane tam súdruhovia spoza veľkej mláky dovážajú za nehorázne peniaze zbrane... Takže kde je Sever? :-)
... a kde berieš tú istotu pani upratovačka, že ak by tam v tých rokoch, kedy bol vo vláde SMER, bol napríklad Dzurinda alebo niekto podobný, že by tu rozkvitol zdravotnícky raj? :-)
Nemala by sa preveriť aj Jánošíková poprava?
Oné... ako beží súd s Kiskom za machinácie a podvody Šeliga? :-)
...no ešte keby si zamyslel nad tým, prečo Spojené štáty tak neuveriteľne milujú od roku 2014 Ukrajincov a pchajú do nich nehorázne miliardy, možno by si našiel aj súvislosti :-)
...nedestabilizuj tu spoločnosť! :-)))))))
...no aby sme si to trocha upratali. Napríklad taká Kuba ako socialistický štát je lídrom v zdravotnej starostlivosti v Latinskej Amerike, pričom sa to tam len tak hemží kapitalistickými štátmi. Vieš to vysvetliť? :-)
Hádam si nemyslel preboha Čaputovú? :--)
:-)))))
Kdesi som čítal, že priemerný vek pračloveka bol okolo 30 rokov. A to všetko preto, lebo nemali kapitalistickú opateru. Kapali by už ako 15 roční...
Odporúčame