Čo by tam s ním preboha robili? :-))))))))) Veď je to policajt, ktorý asi slúžil ako ručný semafor :-DDD
Čo by tam s ním preboha robili? :-))))))))) Veď je to policajt, ktorý asi slúžil ako ručný semafor :-DDD
Dnešné MENU:
Pezinská jaternica, kyslá kapusta 7.-€
Prílohy:
varené zemiaky 2,50.-€
chlieb 2 ks 1,0.-€
letisko Sliač grátis
letisko Malacky-Kuchyňa grátis
Správne! Lepšie je zdochnúť s fajzerom, ako prežiť so sputnikom :-)))
...a to ti kto povedal?: :-))))
Nový západný demokratický fenomén. Človekom je len ten, kto je očkovaný fajzerom :-)
Macron to dokonca povedal natvrdo: Neočkovaní Francúzi nie sú občania! Aj Hitler by sa mal tuším aj čo učiť.
...západní súdruhovia už ste im vylízali? Nie? tak môžete :-)))))
( ! )
... a jeho hlísty sa budú zúfalo mrviť :-)))
...ja by som tej vody do kotla ešte prilial aby je bolo dosť, lebo ona je "veľká" :-))))
Tak a spadla klec! Je vidieť na aké akcie bola dosadená. Len sa obávam, že to nie je všetko...
Takže jej "ústavní právnici" vyhodnotili... Teba to podať na ústavný súd a urýchlene iniciovať podpisovú akciu na referendum! Ešte dnes!
Myslím, že dnes by ju v prezidentský voľbách porazila aj mrazená sliepka.
A potom že to upravené video o nej je hoax...
Čakal niekto niečo iné od americkej onuce. Dcérenka bude predsa na obálke Vogue...
Sassoliho dal dole fajzer našupu, kdežto Bidena schody na tri razy :-)))))
To, že video je upravené je jasné. Ale na druhú stranu je dosť pravdivé :-)
To preto, že Austrália nie je v EÚ :-)
Ale bohužiaľ napríklad také Rakúsko, Francúzsko, Nemecko, či Grécko sú...
Neklamem. Ako inak si napríklad vysvetľuješ, len tak námatkovo, také OP+? 3x začšepený = O.K., 2x zaščepený musí mať aj test. Logicky mi z toho vychádza moja, že 3 razy zaščepený nič neprenáša a nie je infekčný, 2x zaščepený prenáša. A tebe? :-)))
Odporúčame