"Podujatia by sa tak mohla zúčastniť len osoba s tromi dávkami očkovania proti ochoreniu COVID-19, osoba, ktorá ochorenie prekonala alebo človek s dvoma dávkami vakcíny a s testom."
Čudujem sa, že inteligentní Olajnovci nenavrhli ešte ďalšie dve varianty:
- človek s jednou dávkou vakcíny a s dvoma testami
- človek bez vakcíny s troma testami
:-)))))))


