Pani Ruppeldtová, mňa napadlo, že za neochotou farmaceutických kartelov uvoľniť patenty môže tkvieť aj niečo iné ako zisk...
Pani Ruppeldtová, mňa napadlo, že za neochotou farmaceutických kartelov uvoľniť patenty môže tkvieť aj niečo iné ako zisk...
Kristušád, jak to že ščepenie nefunguje?!
Toľko dier po rukách, QR kódov a... ništ! :-))))
Verím iba tým štatistikám, ktoré som sám sfalšoval. Winston Churchill
Žeby sa to pripravovalo pre amerických osloboditeľov?
...to je od nejakého vola od vás Pročko. Tipujem Hegera :-)
Viete, že všeobecne najviac ľudí u nás zomiera vo veku 60+? Na rakovinu, kardiovaskulárne choroby... Nemali by si za to priplácať?
Na druhú stranu napríklad najviac dopravných nehôd spôsobujú ľudia do 60+. Nemali by si priplácať ak sa po dopravnej nehode ocitnú v nemocnici?
Telefonovali hlavne bohatým dôchodcom, ktorí budú po novom roku v balíku (+1,3%) ...:-)
"Sociálne siete sa preplnili urážkami, nenávistnou rétorikou a dezinformáciami,“ zhodnotila hlava štátu situáciu v spoločnosti."
Keby len sociálne siete, ale hlavne tlačovky štátnych predstaviteľov...
To o tých biznisoch sa Igorko dozvieme po voľbách, neboj!
...a najhoršie je, keď dostane blázon nápad. Vtedy sa trasie celé Slovensko :-)
Už sa to viac nedalo Igi, získal si vo voľbách hlasy všetkých hlupákov na Slovensku :-)
Peniaze? Mňa by zaujímalo, koľko by dal chudák Šumi za to, aby bol zdravý.
A o tom to je... Viem, že najlepšie je byť zdravým a bohatým, ale určite je lepšie byť zdravým chudákom, ako boháčom pripútaným na vozík :-(
Šuhajko také Burundy možno dáva na zbrojenie aj 15% HDP a kúpi si za to dva pokazené tanky a tri samopaly bez zásobníkov.
V jednoduchosti je síce krása, ale nesmie sa jednať o hlupáka :-)
Tá blondína na tom obrázku s tými vajcami nemá náhodou róbu od Hanečku? :-)))
Zato my s generalissimom Naďom na tankoch...
Na obidvoch :-)
Slušné správanie je základom dobrých vzťahov. Ale ak to máš rád na kolenách...:-)
"Poprosím (ho) o ďalšie dodávky plynu ..."
Toto by si mali prečítať v kozom paláci a na úrade vlády.
U nás sa chodí prosiť len o zbrane na oplotenú. Hnus!
....a Mykasa držať v hladomorni aspoň dva roky, aby sa dostal na ľudskú váhu :-)
Pre Čínu je jedno 13 miliónové "mestečko" rozlohou a počtom ľudí niečo ako u nás jedna osada.
Odporúčame