...práveže liek je zakázaný
...práveže liek je zakázaný
...a podľa toho čo okolo seba počúvam, tak tí s "inakosťou" nezačšepení už na Fera kašlú.
Som v šoku! Kde sú preboha po zuby ozbrojení zakuklenci s guľometmi, granátometmi a plameňometmi? Ako to, že ten ťažký zločinec nie je spútaný do kozlíka podľa príručky Old Satterhanda?
Nová doba? :-)))
Lengvarský je Jarov kón. Asi si myslí, že sa mu nemóže nyšt stat, ked bude o Lukym držat hubu. Ale mne sa ten jeho ksicht nelúbi. Rozkážem Edovi nech ho vyšmarí!
Ja by som navrhoval ako návnadu k očkovaniu pre 80+ ročných osvedčenú Mešugeho lotériu. Tentoraz o pozlátenú rakvu ...:-)
Matišák ty patríš medzi najlepších amerických bojovníkov. Som v šoku, že ti Naď ešte nedal nejaký metál :-DDD
Inak tie baby na tej fotke celkom pekne protestujú. V nejakej luxusnej reštike, kam chodia bežní Afganci na meníčko... :-)))
Každý, aj ten najsprostejší nemecký tupec v politike, je proti nášmu Edkovi inteligent :-)
Myslím, že by bolo vhodné pekne zosumarizovať a zverejniť o Gambatom všetko za posledných cca 15 rokov. Nech verejnosť vie, akého má špeciálneho "špeciálneho prokurátora". Ľuboš Bláha by to mohol dať :-)
No a potom samozrejme postupne o ďalších "osobnostiach" nášho súčasného vládneho hnoja. Keď už tí investigatívni nezávislí novinári zrazu vymreli :-)
Mám dojem, že tu v Pravde som pred viacerými rokmi čítal, že Gambatý bral aj z oplotenej za "poradenskú činnosť" cez 5000€.
...to má fejkové, ako minister vnútra :-)))))))
Presne toto je tá správna formulácia: "citlivo vnímať život a problémy zo strany nezaočkovaných":-))))).
Ešte ale túto skutočnosť, že sa jedná vlastne o "inakosť", treba oznámi 200kg prasaťu :-)))))))
Nie je to diskriminácia LGBTI? :-)))))
Divím sa, že vôbec niekoho zaujíma názor nejakého prostoduchého na natvrdlého hovorcu...
Predviedol si sa :-))))
To neberú kompetencie sudcom, ale GP (generálnej prokuratúre - radšej ti to napíšem, lebo vidím, že si slaboduchý).
...ktohovie, či ten nákup nešiel cez Eurolab Lambda...:-)))))