Povedzte Honzovi, že treba aj túto chladničku zakázať predávať a štatutárov zatvoriť až sčernajú!!!
Povedzte Honzovi, že treba aj túto chladničku zakázať predávať a štatutárov zatvoriť až sčernajú!!!
Takmer 100% ľudí vôbec netušilo, čo môže číslo 1488 znamenať. Inak 8814.-€ by bolo v poriadku, alebo nie?
Keď niekoho tak úporne chcú zatvoriť zato, že niekomu niekto dal 1488.-€, tak preboha čo by sa stalo, keby niekto 1488.-€ ukradol. Trest smrti a rozštvrtenie?
...asi to bude Remišovej bratranec. Tú zase nas..ra ÚS :-)
Najlepšie by bolo, keby mala Remišová to rúško zvukotesné.
Čo sa mu neoplatí? Strčiť si tie nevyplatené odvody do vrecka? Nik samozrejme netvrdí, že toto môžu robiť veľké firmy, to som už písal. Ale je to dosť bežná prax v reštauráciách, krčmách a u podnikateľov s menším počtom zamestnancov. A prestaň sa už tomu čudovať ako keby si o tom v živote nepočul :-)
Ty a vysoká škola? :-)))))) To si robíš kozy? To si pletieš, nie každá vysoká budova školy je vysoká škola. :-)))))
Ty vole, "pripomýnaš" !!!! Tak to je sila! Toto by aj tretiak mal už vedieť...:-( Už aby tie školy otvorili!
Tak po prvé: Z toho čo dáš zamestnancom "bokom" neplatíš odvody a teda tie odvody si namiesto štátu strčíš do vrecka ako podnikateľ ty a teda zvyšuješ si svoj zisk. A odkiaľ pochádza ten cash? No proste z peňazí mimo účtovníctvo. Je to rôzne, záleží na tom v čom podnikáš. Z toho tiež pochádzajú limuzíny, dovolenky, vily, chaty, kontá a tak... :-) VŽDY na tom získa takýto "podnikateľ". Kedysi aj tuším aj Sulíkov Mihál napísal knihu ako odr..ť štát :-)
Hráš sa na blbého? :-) Alebo nehráš. To by bola tá horšia varianta.
Myslím, že covid 2020 z Trnavy bude mať oveľa horší dopad na ekonomiku Slovenska ako covid 19.
„Tieto príznaky poukazujú na to, že vtáky bezpochyby obrovskou silou do niečoho narazili – do konárov stromov, do zeme, do seba navzájom. Mohli byť dezorientované prítomnosťou dravca, ako je napríklad sova, a náhle spanikáriť. Vedci sa nedomnievajú, že škorce spadli zo stromov v dôsledku choroby, slabosti, nevoľnosti, alebo že boli mŕtve už pred dopadom,“ uzatvára štúdia.
Pred niekoľkými rokmi mi škorce sadli na úrodu hrozna. Bolo ich stovky. Vybehol som von a vzal metlu čo bola poruke. Začal som sa ňou oháňať, ale príliš som tým veľa nedosiahol. Škorce sa rojili na hrozne ďalej a žiadnu samovraždu od strachu nepáchali.
No a žeby škorce spadli zo stromov v dôsledku choroby, slabosti, nevoľnosti,....? Tak to mi do hlavy príliš nejde.
To vôbec nie je kopec bludov, to je reálna prax menších podnikateľov.
Podľa všetkého chlapče ty ani netušíš, čo to minimálna mzda je.
To je tak, keď úžerník poverí kozu pestovaním kapusty :-) A tej kapustičky z eurofondov bude dosť...
Jej úprimný a logický citát:
„Keď sa doslova špicľovali občania a novinári, strane Smer to vôbec nevadilo. Keď sme však išli riešiť karanténu pod hrozbou tisíciek mŕtvych, Smer nám kládol polená pod nohy,“
No pani súdružka veď práve preto sa zrejme stal Galko veľkým šéfom za vašej vlády. Rok ho novinári vykresľovali za špicľovanie len s veľkými ušami. Ešte aj kamionistu, ktorý išiel úplnou náhodou za ním po ceste, nechal odpočúvať :-)))
No a do toho ÚS Čaputová vymenovala asi samých Smerákov, keď takto rozhodli. Dokonca tuším aj Truban vstúpil do Smeru a to je už čo povedať. Treba si požičať ten nôž od Mešugeho a treba začať zarezávať :-)))))
Veď práve, teraz sa už kradnúť nebude, tak môže byť aj 1200 :-))))
Podnikateľ na Slovensku hľadá všetky možné spôsoby ako sa vyhnúť plateniu daní. Preto je to aj o minimálnej mzde. Z toho, čo podnikateľ vyplatí zamestnancovi "na ruku", sa odvody neplatia a teda štát de facto prichádza o peniaze a zamestnanec o časť dôchodku, poprípade o časť nemocenského. Zamestnanca štát skasíruje, či sa mu to páči alebo nie. On nemá možnosť podvádzať.
Iná otázka je na mieste: Ako sa dostal vizážista na post ministra školstva? Terazky buď múdry :-)
Americká kvalita! A niekto má tú drzosť opľúvať čínske produkty...