jasné zasa bájky o nejakých banderovcoch ..... mešuge
jasné zasa bájky o nejakých banderovcoch ..... mešuge
Ručím ti za to že ten chlapec je na výplatnej páske ruska
Pozrel som si celý ten výplach mozgu Kaliňáka a dospel som k výsledku, že ten chlapec ma v hlave riadne mešuge.
V 54:14 "konečne by sme mali spoľahlivého suseda"
Defakto povedal, že dezoláti si rozprávajú vlastné príbehy a netreba ich brať vážne 😏
Niekto musí chrániť krajinu. Taká je realita. keby bola vojna tu v SR tak tiež my čo by sme išli na front by som ťa dotiahol za uši do prvej línie modroknížkar.
aj tebe asi treba 20 do bytu aby ti zasvietilo v tej jednej bunke v hlave čo tam máš.
Ale veď ti len píšem realitu. Čo sa zasa bojíš kremlofil? lexaurín neviem čo je. To si dávaš na tie svoje záchvaty?
také vy kremlofili nepoznáte. Dokonca to museli do Ruska priniesť Francúzi inak by ste žrali rukami do 20 storčia. Aj keď niekde v rusku možno ani príbor nepoznaj´´u doteraz
to samozrejme je. Ale vplyv USA na Európske hodnoty je tiež zanedbateľný.
Mali by ich poslať Kremlofilom. Pretože podporujú Putinové vojnové zločiny a obhajujú ich. Každému Kremlofilovi aspoň 20 do bytu.
Som rád že uznávaš že na západe je vždy lepšie ako na východe
horizont predvidateľnosti 4 roky je všade kde bojujú 2 odlišné svety. To je aj tu v SR, keď vládne junta SMER-SD tak je orientácia k autoritárskym režimom. Keď je pravica, tak ku západným hodnotám.
240 000 to je celkom slušné množstvo na výcvik
Aha akože ty si myslíš že keď napíšeš Zelenský tak ľudia sú idioti a budeme si myslieť že to nie Putin ale Zelenský :D daj si lieky blbeček
to je len tupý provokatér. Nič viac. Ani by som sa nečudoval ak by mu za to dávali 5 eur za tie písania sprostostí na dôchodku.
Jasné, že odmietajú voľby. V Zelenského situácií keď musí brániť krajinu, zároveň zháňať podporu jednoducho nikto nechce byť. Všetci dobre vedia aký je to strašný tlak. Kým Putin bude útočiť a páchať vojnové zločiny tak meir nebude. A to je ešte otázka či vôbec bude možné sa vysporiadať s Rusko, keďže určite odmietnu prevziať zodpovednosť za všetky vojnové zločiny, ktoré spáchali.
Moderátorka mu dávala priame otázky a keď tam evidentne klamal tak ho hneď konfrontovala. Potom sa to tupelo vždy nejako snažilo výmyslami vymotať z toho. Je to len tupé decko. Nepovedal jediný fakt, vždy len odpoveďami zavádzal
Musím uznať že moderátorka mladého sopliaka riadne dostávala do úzkych. Vtipné bolo ako si tam za pochodu vymýšľal odpovede.
Odporúčame