ale ba. Že ty si od plochozemcov :D
ale ba. Že ty si od plochozemcov :D
no počuj Trumpista nabudúce mi poraď nejaké čísla do lotérie. Aby som vedel aké nedávať hehe pretože ty s tvojim odhadom to môžeš rovno zabaliť.
sa pozri ako sa červená :D ako nejaká jahôdka :D jasné že ten trotel chcel Trumpa hehe , musí ho to riadne jedovať ako zo seba urobil blbečka už po 150x
nepoznám v amerike žiadneho politika, ktorý by pre chtíč moci bol schopný podmínovať obytné domy a vyhodiť ich do vzduchu ako FSB pod Putinom. Alebo zmasakrovať deti v škole alebo ľudí v divadle len preto aby mohol rozpútať vojnu. Popravde Putin je niečo ako Usama Bin Ladin ale ešte aj ten Ladin bojoval s nepriateľom. Putin vraždí svoj vlastný národ.
počuj kremlofil, povedz aký je to pocit robiť denne zo seba ale že MEGA idiota? pretože sa mi zdá, že to máš celkom rád. Plač vás kremlofilov je ako liek na mladosť, vaše slzičky to je mňamka.
štát chce zvýšiť pôrodnosť ale ľudia sa nemajú kde množiť :D
psychopat Putin sa môže vyhovoriť na jeho komplexy z výšky
hehe vy ste fakt tajtrlíci :D vaš politický kompas ukazuje vždy úplne opačne ale ,že vždy. Trump je len ďalší dôkaz do vašej vitrínky naivných predstáv
a z toho dvaja zlodeji a jeden Terorista. Aj keď Jelcina by som asi tiež za tie bombové útoky označil za spolupáchateľa, keďže Putina defakto vytvoril on.
Mňa toto strašne baví :D hneď podo mnou je zopár hlupákov čo si naivne mysleli že Trump je najlepšia voľba pre Rusko :D ja sa na tom ohromne bavím. Mimochodom zaujímavé sú aj komentáre ruských úradníkov, dobre sa to čítalo, Titanik ide ku dnu a len preto, najväčšej krajine na svete bolo málo územia.
Pýtal si sa či to je súčasť miestnej kultúry. Dostal si odpoveď. Prosím ťa kremlofil ušetri ma tvojich postrehov. Podnebie býva podstatne ovplyvňované morskými prúdmi. Povedz kremlofil, ktorý teplý morský prúd ovplyvňuje počasie na Kamčatke keď to porovnávaš k nášmu klimatu? ešte by si mohol pochopiť že epicentrum nebolo na Kamčatke ale v oceáne na hrane styku dosiek. Je vidno že nerozumieš tomu čo píšeš.
Putin nie? toho všade uznávajú? 😏 aj ten raz vypadne z okna
ale netrep. Tieto vaše sci-fi bez žiadných validných faktov si musíte vy chudáci vycucávať z prstu.
Arabská liga, Brazília, EÚ , Kanada, Japnosko a ešte iné štáty sa dohodli na riešení Palestínsko Izraelskeho konfliktu a odsúdili útoky Hamasu aj Izraela. Kremlofilom muselo dneska zabehnúť. Ja sa kľudne stavím že Rusko začne podporovať Izrael a kremlofili zasa otočia 😂
Pseudonovinárom ako Daniš muselo aj zabehnúť od úspechu EU
Rusko ani Čína nepodpísali 😁 to je presne vidno aký je BRICS spolok, ani sa nevedia dohodnúť na zahraničnej politike. Ale to je len dobre. EÚ sa zas diplomaticky zblížilo s Arabským svetom. Mali by rovno jednotky OSN zasiahnuť v Gaze. A vyčistiť to od Hamasu a Izraelu. A potom sa znova venovať Rusku.
Za peniaze daňových poplatníkov sa zasa robí politika. Nech to dajú zaplatiť voličom smeru a hlasu
takže ruskí športovci majú čakať aký osud?
no lebo "kapacitam" ako si ty čo popierajú aj gravitáciu, to inak vysvetliť už nejde kremlofil.
Zatiaľ sa potvrdzuje všetko čo PS a SAS na SMER vytiahnu. Takže SMER bude zasa zdvíhať dane. Ale tak čo sme čakali od tak neschopnej vlády, čo od ľudí iba žobre a kradne peniaze
Odporúčame