Kydate na prezidentku a sami neviete, či chcete to alebo hento. Len hundrete útočite a hejtujete. Ste jedovaté muchotravky škodiace pokoju Slovenska. Voľte si Fica, ktorý len vykrada a navonok vyzerá ako super man, no je to super hejter a vykradac pokladníc. Ma také záväzky voči oligarchov a bazi po moci, že sa vám to ani nesnívalo. Len strašite USA, ps atď. Áno demokracia a kapitalizmus nie sú dokonalé, ale nenávisť, rusofilia, nacionalizmus atď nás nezachrania. Potrebujeme pokoj, odborné názory a reformy ktoré budú bolieť, no prinesú ovocie. Populisti von oknom


