Ide o čosi iné. Ruské spravodajské zložky odhalili včas amícke špinavé plány a precikali ich. Aj v budúcnosti ich precikajú.
Ide o čosi iné. Ruské spravodajské zložky odhalili včas amícke špinavé plány a precikali ich. Aj v budúcnosti ich precikajú.
Z príspevku jedného idi ota: "abi Briti odisli" ..., a takéto hovado ide niekomu nadávať do lúzy!!!
Smer som nevolil, ani nikoho neobhajujem. Ukáž mi odsudzujúci rozsudok.
No ale tritisíc tam bolo našich, čo sme sa tým špinám boli len vysmiať.
Kto by ešte išiel bojovať za Prasačenka? 999 z tisíc Ukrajinských vojakov prebehlo na druhú stranu a najatí žoldnieri, ktorým sa podarilo prežiť "Debalcevo" už nechcú o Rusovi ani počuť. Je tu ešte táčky, shark, pupúšššššššško, magian, rotavátor, neprišlo, ... ale tí by spolu nemohli hrať ani šachy, lebo by si musel furt presadať.
Oni vedia, prečo tam išli. Tričko zadarmo, prečo nie?
Tiež som sa zúčastnil. Tričkom som poutieral auto po tej búrke, čo ma zastihla a kartičku zanesiem Igorovi čoskoro do Ilavy.
Samozrejme odpoveď pre SMErákalumpa.
Pako je ten, čo ťa robil a vykotil.
Už ho odsúdili? Či len trnavský pako povedal...
Kót kot kot kot dááák, kot kot kot kot kotdáááák,...
Teoreticky by mohol, len kde vziať vojakov? Všetci sú na Donbase, alebo v Rusku.
Bašar Assad je legitímny prezident, či sa to Tebe páči, alebo nie.
Pre logina a ... Tu nejde o Kaliňáka ani o Fica. Tu ide o to, dostať sa napriek prehratým voĺbám k moci. Smer som nevolil, ale túto špinu musí stáť. Radšej zlodej, než zapredanec a vlastizradca.