vieš čo, ja by som rád videl môj dôchodok v porovnaní s nejakou cigánkou so 7 deťmi, čo celý život ani neprdla do práce ono treba rozlišovať živnostníkov čo zarábajú 500 - 600€ a taký čo majú príjem 2000€ mesačne, to je dosť rozdiel
vieš čo, ja by som rád videl môj dôchodok v porovnaní s nejakou cigánkou so 7 deťmi, čo celý život ani neprdla do práce ono treba rozlišovať živnostníkov čo zarábajú 500 - 600€ a taký čo majú príjem 2000€ mesačne, to je dosť rozdiel
Ja by som toho Višvádera zavesil za vajcia na prvú pobočku sociálnej poisťovne za tie reči o umelom znižovaní nákladov. Robím SZČO od roku 2003 a nebol som na péenke ani 1 deň a nemôžem si do nákladov dávať ani všetky bloky, lebo by som bol v takom mínuse, že by aj kontrola prišla...Keď zarobí SZČO 500 až 800€ tak len po odrátaní odvodov mu ostane 300 až 600€ a to nerátam telefón, internet, benzín, nástroje alebo nájom priestorov...chcel by som ho vidieť chu-ja ako by on si hľadal robotu ak by nemal svoje teplé miesto...
jasné že existuje, počul si o syndróme zavraždenej svokry? keď mladí bývajú u svokrovcov po svadbe tak sa môže u zaťa vyskytnúť tento syndróm
Alenka Alenka, chceš zase po pysku? :-) už polúcia našla toho fantóma čo ju napadol, či ďalšie samozbitie?
z ohovárania premiéra Matovičom nič nebude, je to len divadlo a mokrý sen Fica, Kaliho a Gašpara...
To je čo za blbovina tento článok? Teraz som sa vrátil z Kauflandu a Tesca - v Tescu bol v akcii Tatranský čaj a v Kauflande filet z lososa a krmivo pre psa tak preto som bol v oboch. Čas obeda a obe centrá plné ľudí. Včera som bol nakúpiť okolo 14.00 v Lidl - tam sa hrá o Audinu za nákup nad 25€ - tiež bolo plno.
hej čítal som tie drísty o nejakom syndróme, ale nedávno odsúdili na doživotie muža v USA ktorý nechal dieťa v aute schválne - asi tiež čítal o syndróme a tak sa ho chcel beztrestne zbaviť... a ty si čítal o výpovedi na súde podľa ktorej otec po vystúpení z auta bežal do firemnej kaviarne kde si na terase zapálil cigaretu a s výhľadom na svoje auto so spiacim dieťaťom si kľudne fajčil a pil kávičku? To že v USA majú nejaký blbý syndróm a že študenti tam 2x do roka strieľajú na svojich spolužiakov ešte neznamená že to budeme rešpektovať aj na Slovensku. Práve naopak si myslím, že medializácia tohto prípadu aj s nešťastným koncom pre obžalovaného bude mať maximálne preventívny účinok a už žiaden hlupák si svoje dieťa nenechá v aute.
a čím si ho nahradil? by ma zaujímalo či si našiel niečo cenovo lepšie
hej, ale iba to druhé v poradí môžeme nazvať: to sa môže stať každému
Neprial som tomu nešťastníkovi smrť, ako pár individuí na internete, aj napriek tomu, že som proti tomu, aby pracháči odchádzali od svojich rodín a zakladali si ďalšie s mladými ctižiadostivými dievčatami o dekádu mladšími, ale nepáčil sa mi postoj slniečkových médií, ktoré poukazovali na bláznivú Ameriku a ich nové zistenia o syndróme zabudnutého dieťaťa ako o možnosti, že sa to môže stať každému. Ja tvrdím, že to tak nie je! Verím, že takto hlúpo zomrelo prvé a posledné dieťa na Slovensku a môžem už len s údivom pozerať na to ako celý prípad trochu cynicky a ironicky vyriešil "niekto tam hore". Nešťastná rodina už musí len zvládnuť poslednú návštevu fotografov z Plusky a Nového času na pohrebe a budú mať konečne svätý pokoj.
nepodmienečný trest za neúmyselné zabitie je hlúposť - na druhej strane nesúhlasím, aby sme po vzore z USA tieto zabudnutia brali ako nejaký syndróm - neverím síce v Boha, ale niekto tam hore sa postaral o ukončenie prípadu, ktorý rozdelil Slovensko, aby boli obe strany spokojné...Čo sa týka manželky a matky ako píšeš...je to hrozná irónia pre ženu ktorá ukradla manžela inej - prišla o dieťa aj o manžela - kruté :-(
Žiadnu paniku, Róbert veľký tvrdí, že SMER je brutálne jednotný, žiadne rozkoly. Ten Martvoň, Zala a Monika to psi odtrhnutí z reťazí. Asi na nich nič nemajú inak by tak vysoko neskákali.
čašníčka nebola Zmajkovičová? Či tam je viac vysokoškoláčok čašníčok? Vaľová bola čo? Lebo tá je z tých dievčat v Smere najinteligentnejšia :-)
Máš pravdu, feši Kali je veľký sympaťák, všetky babky ho milujú a preto chápem aj tvoj výlev - ešte nech trochu zamaká na tom výraze pri klamaní a bude to OK.
Ja by som si radšej pozrel sfilmovanie toho prípadu z Nemecka kde 16r sopliak pretiahol a zavraždil 17r dievča, toto by nikto nechcel propagovať?
právny chaos v neprávnom štáte by nič nespôsobil, to by ten gágaj a prďús mohol vedieť
to je asi na každom hrade rovnaké, všetko feťáci: http://www.topky.sk/cl/100370/1516499/Dalsi-…
Pozeral som tú jeho tlačovku a strašne som sa bavil. Nemám rád Fica, ale musím uznať, že reční skvelo na rozdiel od tohto národniara, ktorého slová poletujú v čase aj v priestore ako neriadené strely. Podľa mňa je to tým, že stále chodí všade s Bélom a ten nie je kamarát so slovenčinom :-)
Odporúčame