iskra nádeje,
hádam ešte normálni a rozumní politici úplne nevymreli, dúfam....
len neviem, či si Lula uvedomuje, že hovorca našej polície je alergický na slovo mier a nazýva takýchto "mierovými štváčmi" !!!
a tiež neviem, či sa to bude páčiť politikom "civilizovaného a demokratického sveta s hodnotami" ....


