Panika okolo GPS von der Leyenovej: Európa obviňovala Rusko, no príbeh sa začína rozpadať
a ešte:
- Rusi ostreľujú raketami atómovú elektráreň, ktorá je pod kontrolou ruských jednotiek,
- Putin vyhodil do vzduchu Nord Stream2, aby nemohol dodávať plyn na západ,
- Rusko tesne pred konaním bezpečnostnej konferencie v Mníchove zaútočilo na Černobyľ,
- vykonštruovaný masaker v Buči: - 30.3. boli Rusi vytlačení z Buče, a 5.4. aj zahraniční novinári filmovali mŕtvych na uliciach po ruskom "masakri" ...
a už sa mi ani nechce ďalej .... samá falošnosť a zákernosť, v ktorej žijeme,
svet na pokraji svetovej vojny a vojnoví šialenci v politike a v médiách naďalej prilievajú olej do ohňa,
sme sa to dožili vo vyštrnganej "demokracii" ....