ešte šťastie, že nás prišli oslobodiť a "zadarmo" ....
veď Sovietsky zväz sa na nás vykašlal ...
bol si niekedy na Slavíne, videl si tam mená 18-25 ročných mladých ľudí, čo mali život pred sebou a umreli tu ?
vieš, koľko obetí mala Červená armáda a porovnal si to s obeťami udatnej americkej armády ?
tiež patríš k tým borcom čo prepisujú históriu, alebo len si plníš domácu úlohu ?


