Vojenská zmluva s USA. Prinesie benefity, nie americké základne, ubezpečujú politici aj vojaci
tento pán je ten, čo bol takmer utajene na 7 dňovom "školení" za veľkou mlákou ?
potom sa už dá rozumieť tejto "obrannej spolupráci medzi Slovenskom a USA" ....
takže teraz už môžeme kľudne spávať, jedni okupanti budú vystriedaní inými, ktorí už tak rýchlo ako tí ruskí neodídu ...,
sme obranne "zabetónovaní" - máme garanciu, že nám na pomoc pribehne celé NATO a teraz už okrem toho nadštandardne aj amíci nás budú chrániť vlastnými telami !!!!
nemala by byť takáto zmluva prerokovaná aj v parlamente alebo schválená v referende ?
stačí, že ju podpíšu dvaja amíkom strčení do zadku - Naď a minister amerických vecí na Slovensku Tchorčok ?
a toto tlačia nám, ovečkám do hláv ??