to znamená, že máš už svoj vek,
a vraj s vekom príde aj rozum, no tu sa to nejako nepotvrdzuje ....
veď ty nedokážeš byť vonkoncom objektívny, kryješ okaté špinavosti a pozeráš na svet iba jedným okom,
nikto viac nepomohol k návratu fico vlády, ako súčasná tragikomická, neschopná a pre spoločnosť a ľudí nebezpečná vláda spolu s takými ochrancami, ako si aj ty ......
:-)


