a to ešte nezažil Naďa, Káčera, Korčoka and company, ktorí ľuďom, ktorí s nimi nesúhlasia nadávajú do dobytka, opíc, homofóbov, zápecníkov, vyhrážajú sa im, že "im to nezabudnú", ak ich nevolia,
na pomoc im prichádzajú médiá, ako Markíza, ktoré otvorene píšu o dezolátoch na uliciach, ak tí protestujú proti tej ich vláde ....


