a pôjdu na Ukruinu bojovať proti Rusom aj poľskí poľnohospodári, ktorí na hraniciach pália ukrajinské obilie ?
:-)
a pôjdu na Ukruinu bojovať proti Rusom aj poľskí poľnohospodári, ktorí na hraniciach pália ukrajinské obilie ?
:-)
ďakujem, že si takto zareagoval,
pekný večer, aj hokej sme vyhrali.
reagoval si presne tak, ako je to pre vás Agresívcov typické, vulgárne,
ale neodpovedal si na otázku, ktorú si zrejme vo svojej slepej nenávisti nezaregistroval, pre istotu ju zopáknem:
"a protežovaného a zhýčkaného zasrana z PS, ktorý tiež vraj dostal výhražný list, dokonca podal aj trestné oznámeni, si si nestihol všimnúť ?"
vyhrážanie sa, (Korčok- toto vám nikdy nezabudnem ...),
vulgárnosť, klamstvá, podvody,
teraz tuším rozprávaš hlavne o atmosfére na demonštráciách Degresívneho Slovenska a o potrebe "zbaviť sa Fica za KAŽDÚ CENU" - Šimečka mladší ....
s míľnikom ktorý ste dosiahli, ste sa chválili vtedy vy, liberáli a progresívci a patrične to aj pred voľbami zneužili,
ako by vyzerali námestia dnes, keby boli zastrelili napríklad nejakého vášho politika z PS ?
tiež by ste falošne a neúprimne vyzývali na upokojenie ?
už to vidím ....
a protežovaného a zhýčkaného zasrana z PS, ktorý tiež vraj dostal výhražný list, dkonca podal aj trestné oznámeni, si si nestihol všimnúť ?
zachutil progresívcom pach krvi ?
woodoo bábku ste z neho na svojich "prodemokratických" nenávistných demonštráciách posmešne vyrobili vy,
vy máte na rukách jeho krv ...
sami ste toto svinstvo vyprovokovali, čo teraz vyplakávaš ?
máš pravdu, deťúrence z PS odchované na cecku mimovládok, protežované ocinkami sa dostali k zahraničným válovom a bojujú zubami nechtami za svoje vrecká,
kašlú tí na bežného človeka na Slovensku, aj na Teba ...
a áno, predstav si tú "totalitu" súčasnej vlády, ktorá nemá vplyv ani na tú verejnoprávnu TV, aj tú majú progresívci a všelijakí liberálni pošahanci pod palcom a budú za "slobodu slova" bojovať aj vraždami ....
prečo pán Daniš zabudol analyzovať aj nekonečné agresívne a štvavé demonštrácie organizované Progresívcami okamžite po prehratých voľbách za účelom "zbaviť sa Fica za každú cenu" ??
odvolávanie ministra Eštóka ktorý ešte ani menovaný nebol, opľúvanie Slovenska v Bruseli,
prečo zabudol spomenúť aj štvavú a nenávistnú kampaň a dehonestáciu akýkoľvek krokov vlády okamžite po voľbách bez akýchkoľvek 100 dní ?
stačí ovečkám iba nabulíkať, že veď toto sa stáva aj vo svete ?
s tým sa máme akože upokojiť ?
a budeme si odteraz vzájomne pomaly na počkanie krágľovať svojich budúcich premiérov ?
takto to myslela opozícia s "ochranou demokracie" ??
a ak sa ani teraz médiá nespamätajú, čo už vidím, že sa tak nestane, žiadny obrat k lepšiemu Slovensko nečaká, naopak !!!
akurát típek nemal včera povedať to, čo na adresu vlády povedal ...
to ho stavia na inú stranu ....
netliachaj, iba popisuje skutočnosť ...
toto si mali byť vedomí hlavne tí hlúpi politici, nevidiac si ďalej od svojho nenažratého nosa, ktorí takúto náladu po prehratých voľbách na námestiach šírili !!!
po vzore TT zmrda, sme tu už núdzák mali a trval hoodne dlho,
prečo by sme si to nezopakovali, veď ukázali ako sa to má robiť :-)
ktovie, či nemyslel toho, čo od prehratých volieb hecuje "svojich" na námestiach s cieľom "za každú cenu odstrániť Fica" ....
a budú sa zodpovedať aj tí politici, ktorí tohto nešťastníka dohnali k plánovanému pokusu o vraždu ??
a čo hovoríš na zvrátené spravodajstvá Markízy, ktorá si dovolí demonštrantov označiť za dezolátov, Smečko, Denník Nenávisť ani nehovorím ??
roky rokúce po Ficovi ňom poľovali a Matovičove, Naďove, Sulíkove podvody a šialenstvá kryli, to nebolo podľa teba podlé ?
koho zastrelili prívženci Kotlebu ?
to vy zabíjate v mene "záchrany demokracie",
a že je to váš človek., tak to povedal včera jasne !
darmo sa tu budeš hádzať o zem, toto už neprekryjete svojim ltiachaním a zvaľovaním zodpovednosti na iných !
netliachaj, darmo sa snažíte o demagógiu a vykrúcate sa zo zodpovednosti za tento pripravovaný pokus o vraždu,
tento típek bol proukrajinský, jeho sused bol proruský, ale ten nikoho nezastrelil,
tento vrah bol progresívec ovplyvnený a nahuckaný "svojimi" politikmi,,
nepáči sa mi čo robí vláda - tresk do brucha premiérovi, čo práve s vládou riešil problémy ľudí v regióne po zatváraní uhoľnej bane !!
je rozhorčená a má pravdu !
to len vy nahuckaní zvrátenými šialencami v politike tipu Matovič, Naď, Pročko and company
a kariéristickými tipmi ako Šimečka a Korčok spolu so zákernými prestitútmi
nebudete váhať aj vraždiť v mene "ochrany demokracie" a ako vždy vinu za svoje činy zvaľovať na iných ...
a potom falošne a neúprimne vyzývať na pokoj ... :-(
Odporúčame