keď Mato-chunta sekala hlava nehlava, vtedy sa nikto neodvolával na EÚ štandardy ???
prečo si myslia, že len oni mohli ?
inak je to prča, veď zo zákona vyplýva, že KAŽDÁ vláda si môže nominovať do tej Rady troch zástupcov, tak čo očakávali ?
že nová vláda si tam nechá tých troch Mato poskokov ??
vtedy predseda Združenia sudcov Slovenska istý František Mozner nemal pocit "nesúladu s EÚ štandardami" ?
je to psina, fakt ....


