bude, nebude ? ach to je strašné, nech nás nedrží dlho v tej neistote ! Bože, čo len s nami bude !
ja si myslím, že citlivo zváži a jasné, že bude,
ani na skládke a ani vo Via Yuris jej nebolo tak dobre ako v tejto funkcii,
cestuje po svete, zbiera ocenenia a medaily, prachy sa sypú, svetlá reflektorov žiaria, blesky fotoaparátov blikajú, všetci tlieskajú tliachaniu,
len robí drahoty ako panna pred prvým ....
a teraz to príde,
budú ju vystavovať v médiách, ktoré jej ustarostene a znepokojene budú klásť otázky v zmysle, či nechá Slovensko napospas zlým silám uprostred zápasu o "demokraciu, slobodu a prosperitu Slovenska", veď je jeho jedinou nádejou, perspektívou a svetlým zajtrajškom !!!
:-)


