Slovákov čakajú najťažšie Vianoce, na ľudí začína podľa PS naplno dopadať babráctvo Ficovej vlády
rýpať a tliachať nezmysly,
bol som na vianočných trhoch, plno ľudí, popíjajú zázvorový grog, varené vínko, zajedajú cigánskou, vychutnávajú výbornú kapustnicu, kupujú štrúdle, palacinky, lokše s kačacou pečienkou,
malé detičky zo škôliek spievajú nacvičené vianočné pesničky,
všade pohoda a kľud,
iba Progresívna Stoka pľuje žlč, tliacha katastrofické žvásty a napĺňa svoj prázdny program Škodiť Slovensku ....
a ak príde k ozajstnému ožobračovaniu ľudí, tak až potom, ako budú realizované poplatky za emisie pre domácnosti (ETS2), ktoré poslušne schválili progresívci v europarlamente na čele so Śimečkom a ktoré zrejme začnú platiť v EÚ v roku 2027 ....