Nechápem zmysel troch valcov s turbom. Spotreba veľká, turbo do budúcna môže byť problém. Radšej hladký benzín, dvojliter napr.
Nechápem zmysel troch valcov s turbom. Spotreba veľká, turbo do budúcna môže byť problém. Radšej hladký benzín, dvojliter napr.
Zdá sa, že nastal nový trend a páni redaktori / rky, si zľahčujú prácu a nechce sa im rozhovory prepisovať.
Žiadne TOP video si nepozriem, radšej si prečítam článok, pokiaľ k téme bude napísaný.
A úplne najradšej diskusiu, v ktorej sa človek dozvie viac, ako v článku samotnom.
súhlas, módu videí namiesto článkov neuznávam. S ostatným takisto nemožno inak, než súhlasiť.
Ten ,,obrat" v kostole je asi nejaká novinka. Mladomanželia si to na poslednú chvíľu rozmyslia a dajú čelom vzad.
Strach z leva na špagáte má veľké oči..Ty si iný hrdina..
Rozišla sa pre Rogelovu inklináciu k extrémistickým skupinám...že by bola Vačková tak uvedomelá a dištancovala sa od ,, extremistu" aj za cenu rozpadu rodiny? Tak to klobuk dolu:-)
Celá kauza Škripal je tak nepravdepodobná, že je zarážajúce, ako ju vôbec mohli vymyslieť a pustiť do médií. Obyvateľstvo na Západe musí mať statočne vymyté mozgy mediálnou propagandou, keď sa im odvážili naservírovať s plnou vážnosťou takúto znôšku absurdít a poskladať z toho príbeh.
asi tak. Od zeleného stola sa predháňajú, kto bude ,,ekologickejší". Bez argumentov, bez odbornej diskusie, hurá, poďme zakázať diesle.
Keď Richter so svojou povesťou záletníka vyjadruje Glváčovi dôveru a podporu, tak tomu sa povie medvedia služba:-)
Táto rubrika patrí do Nového času, nie na Pravdu. Koľko percent ľudí asi tak stráca čas pozeraním týchto stupídností?
podľa mňa zámerné strašenie ľudí, za účelom výberu ,, zelených " daní. Európa bude ,, bojovať", daňovníci platiť a Amerika s Áziou sa budu smiať.
Ozaj, čo je s ozónovou dierou? Pred cca 20 timi rokmi to bola obrovská hrozba, už sme ju zaplátali?
podľa mňa zámerné strašenie ľudí, za účelom výberu ,, zelených " daní. Európa bude ,, bojovať", daňovníci platiť a Amerika s Áziou sa budu smiať.
Ozaj, čo je s ozónovou dierou? Pred cca 20 timi rokmi to bola obrovská hrozba, už sme ju zaplátali?
V poriadku, detaily nepoznám, priznám sa. Ale taká masa ludí určite aj niečo pomíňa pomimo, takže ekonomický prínos pre mesto, resp. pre podnikateľov to určite malo.
Beriem toto podujatie ako súčasť dnešnej konzumnej doby, aj keď sa s tým veľmi nestotožňujem.
Niekto našiel medzeru na trhu a vymyslel, ako zarobiť na ľuďoch.
Zbytočná rubrika. Tieto ,,skvosty" zaujímajú tak najviac promile divákov. Ale keď majiteľ nakáže, rubrika musí byť.
Igova , keď sa takéto nešťastie stane v Tvojej rodine, tiež budeš taký nekompromisný?
Stala sa tragédia, nemusíš sa hneď prezentovať ako primitív.
typický príspevok materialistického demagóga. Ty toho asi veľa vieš, o kázňach. Hlúposti typu, že farár niekoho odrádza od nedeľných nákupov si nechaj pre sebe podobných Sa s károv.
Celý Tvoj príspevok je znôška hlúpostí.
Odporúčame