Strana je z tretieho sektoru.
To sa hovorí, že nikto vám nemôže dať viac, ako oni sľúbiť. Sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú. Ďalší spasitelia.
Presne tak, čo myslíte, o čo išlo v 89? Predsa o majetky ako dostať občanov o všetko a nakoľko Mečiar cudzím nič nechcel dať, tak zahájili takú kampaň, proti nemu, že ani dnes sa z toho nemôže vyhrabať. Tí v tom vedeli chodiť, len bolo treba nájsť prijateľných ľudí, čo povolili a súhlasili so zahraničím. O to išlo.Pri Dzurindovi našli svojich ľudí a všetky zlaté nosnice boli zrazu v čudu.
Áno, chyba je v tom, že podnikatelia sa nechcú vzdať zisku a čo s tým narobia politici? Veľké nič, skoro všetko je súkromné.
Vyrozumel so z vašich príspevkov, že ste lekár, tak ako mi vysvetlíte, že chodím x rokov k lekárke, ktorá ma presne objednáva na určitú hodinu, pol roka dopredu a presne jej to funguje a zabudol som napísať, že bez poplatku, prídem, v čakárni ani jeden pacient a za 5 minút idem na vyšetrenie. Tak prečo to nefunguje aj druhým? Len preto, že vám chýba ten poplatok?
Dávno ju zlikvidovali. Už je predaná neviem koľkýkrát a komu a čo som naposledy počul, tak naša slovenská nemala tuším okrem jedného, dvoch produktov čo vyrábať, lebo všetko bolo rozpredané.
Však načo prišiel menežér? Aby poisťovniam zvýšil zisk, nie? Však je to ich človek.
%Krízový manažér neurobil nič ani na pošte, akurát všetko zdražil pre obyčajného človeka, to isté určite bude aj tu, to som ešte nevidel, aby na liečenie chorých bol limit, skrátka ak ochorieš v posledný deň v mesiaci, smola, musíš vydržať a ak nie, tak je po tebe. A 95% magnetických rezonancií, CT, rentgenov a laboratórií je v súkromných rukách, ktoré účtujú nehorázne ceny a idú do súkromných vreciek.
Keby to Zajac nebol dosral, tak to mohlo byť oveľa lepšie. Všetky ziskové oddelenia podával svojim známym a spravil z nich súkromné strediská a všetko stratové nechal v rukách štátu. Veru posral to úplne rozvrátil zdravotníctvo a tvojich 70 centov, je dnes po valorizovaní za toľké roky už 2 eurá,.
Musím sa zasmiať, a ktoré to sú noviny, čo oslavujú Smer? A ktorá TV, keď ani tá, verejnoprávna, čo by mala, ho iba ohovára? Všetky médiá a novinári, drukujú západnému kapitáli, idú proti Smeru, tým, je povedané všetko. Skrátka, čo Smer robí všetko je zlé, ale keď prídu tí iní, tí ich, tak tu nastane raj na zemi.
Áno, n evieme oceniť politika tyou Fico, ale glorifikujeme človeka, bez zásad, obracača kabátov, ba dokonca člolveka, ktorý neváhal vyplatiť syna ukradnutým dedičstvom a o jeho politike ani nehovorím, vždy sa priklonil , odkiaľ dobre sypalo.
No však všetky médiá Lipšica obhajujú, neviem kto je v pozadí, ale dokonca mu ešte aj nechali vodičský preukaz. Ozaj nonsens. A pravda, už dávno nie je pravdou, ale uberá sa smetiarským kurzom.
Prečítajte si necenzurované noviny - Hlboká sonda do svedomia M. Kováča. Tam uvidíte ako bol bezúhonný. To len naše média spravili z neho bojovníka za mier.
Apropó prečítajte si - Hlboká sonda do svedomia exprezidenta Kováča, tam sa dozviete aký bojovník za pravdu a zásadový človek to bol. Prečítajte si to je to dobré čítanie, len našim bojovníkom médiám sa o tom nechce písať. Vyrábajú hrdinu na počkanie.
Dnes novinári a médiá spravia z koho chcú - zásadového človeka a bojovníka, vidieť aké máme poplatné médiá a novinárov.
Odporúčame