Nielen valcuje, ale aj chodí voliť svojich ľudí do nohy. Nie ako apatickí Slováci. Potom sa čudujeme, koho nám to zvolili.
Nielen valcuje, ale aj chodí voliť svojich ľudí do nohy. Nie ako apatickí Slováci. Potom sa čudujeme, koho nám to zvolili.
Jasné, mala by nechať pracovať iba sorošove mimovládky, čo tam po Matici, ty si sa už sžil s Maďarmi, tí su tvoj vzor. Pre mariussa
Lenže niektoré národnosti to za otca nechcú pochopiť. Či už preo, že sú takí tupí, alebo pre svoju hlúpu nadradenosť.
Neviem, či nie je pochybný prezident, keď si všetko dáva vysvetľovať a vykladať.
A určite v Štúrove zastane parkančanov, ako štúrovcov Takého máme prezidenta, ale však čo sa čudujeme, však ho volili všetci Ma´dari..
Tak asi najprimitívnejší sú tí, čo nemôžu zniesť, že Slováci si na svojom území chcú uctiť svojich významných činiteľov. Tak tomuto hovoríš, že Maďari sú tolerantní? Sú otrasní, už len preto, že sa nevedia ani naučiť po slovensky a žijú tu roky.
Ty si asi vtedy nežil, keď trepeš somariny, toaletný papier nebol len vtedy, keď vyhoreli papierne, teda, aby si aj porozumel, keď vyhorela fabrika na výrobu toaletného papiera. A že sme nemali tie šmejdy čo teraz vozíme za drahé peniaze? Bez toho a diktátu Bruselu a USA by sme sa mileradi obišli.
A ešte treba dodať, že pravicoví analytici hovoria, že dôchodky treba znížiť , lebo vytvárajú deficit v soc. poisťovni a tiež treba dodať, že keď bol ministrom práce tak brali a znižovali dôchodky invalidom. No, pri nich by nás čakala iná bieda, ale je treba dodať, že kedy nám vyrovnaju dôchodky aspoň na grécku úroveň a to mi nehovorte, že Gréci majú vyššiu produktivitu práce a zásluhy.
No, ak si vypotil tento príspevok, tak si ukázal svoju úbohú inteligenciu..
To aj ty im chceš znižovať dôchodky? Ako všetci pravičiari, len to nechcú verejne povedať?
A to tam už ani nemáte Harabína, ktorý mohol za všetko.
Odporúčame