Chudák Fico, toho postrtla aj plynová kríza, nepamätáte, ako Rusi predstali dávať plyn? Potom hosp. kríza , no a teraz táto s utečencami, no neviem, neviem ako by to zvládal niekto druhý: Ja si tiež myslím, že Fico to zvláda bravúrne.
Chudák Fico, toho postrtla aj plynová kríza, nepamätáte, ako Rusi predstali dávať plyn? Potom hosp. kríza , no a teraz táto s utečencami, no neviem, neviem ako by to zvládal niekto druhý: Ja si tiež myslím, že Fico to zvláda bravúrne.
Keď sú na Slovensku takí ľudia ako ty, žiaľ u nás nikdy ne bude dobre.
A potom prečo nie jednotné platy v celej únii za tú istú prácu? Najprv vyrovnať mzdy v únii, až potom aj niečo od ľudí žiadať.
My máme dosť ľudí, len nemáme pracovné miesta ani pre vlastných, nieto pre cudzích.
Tiež si myslím, že by sme mali byť jednotní a aspoň v tomto podporili premiera, určite to má ťažké, keď musí stále oponovať, a keby sme ho podporili, tak by Brusel videl, že všetci tí dolu súhlasia so svojim premierom a on inak nemôže urobiť. Tak sakra aspoň v tomto sa zjednoťme.
Aj môj malý vnuk stále hovorí nechápem, nechápem ako to mohli tak natočiť, oni vedeli, že to tie lietadlá zbúrajú?
A nikdy 40 % Procházka a nikdy 40% Matovič a nikdy 40 % SDKÚ to vás štve? Vy sa musíte všetci naskladať, aby ste dosiahli parlament a okrem toho ste už všetci okukaní a preskákaní z jednej strany do druhej, tak takých skokanov ľudia nepotrebujú. Stačí jeden Skok Miškova s tým moderátorom, hádam doskáču do parlamentu, alebo aj nie?A čo , keď ich ľudia už nechcú,tak nech sa tam netlačia, keď nato nemajú, aj tak robia len rozbroje medzi ľuďmi.Joj zabudol som na Hlinu mal ťažký nástup do parlamentu a teraz by mal z neho vycúvať, tak, povedalo si KDH, z kresťanskej lásky ho zachránime, náhodou sa stane premier, potom nám nedá žiadne kreslá a budeme ministri bez kresla, ako sa potom nabalíme?
Skrátka vydieranie, keď nebude po našom, tak nehráme. Pravidlá sa nemenia tesne pred hlasovaním. Takto to bolo dávno určené a vtedy to nevadilo, a keď nastupoval Lintner, tak sa to malo meniť? Jasne nech sa povie,že pravidlá sa budú meniť na ďalšom sneme a kto chce nech reprezentuje a kto nechce, nech nerobí rozbroje a nech nevydiera, určite sa mladí chlapci nájdu, čo budú chcieť sa predviesť na reprezentácii a aj keď nedosiahnu také výsledky, z ktorých by sme onemeli, určite horšie ako doposiaľ nebudú. Ja v to verím.
On chcel hokej pozdvihnúť. Robí to len a len pre hokej. Komu sa nechce reprezentovať, nech odíde a nerobí rozbroje. Avšak tým, že reprezentovali ich spoznali zahraniční skauti, teda prinajmenšom by sa za toto mali odvďačiť a keď nie, treba začať od začiatku s mladými hráčmi, za pár rokov budú možno lepší, ako tí doznievajúci, ktorí robia už len intrigy.
Hurá, prišla demokracia z Bruseli a naši novinárski tajtrlíci sa vždy podriaďujú, nikdy nezastupujú slovenský národ, ale čo sa čudujem, keď médiá sú v zahraničných rukách.
Tiež som sa podivil ako demokraticky rozhodol Junker. A oni sa čudujú Kimovi? Však oni sú horší diktátori a nás majú iba za otokov, ktorým dávajú menej za prácu ako utečťencom za ničnerobenie. Toto sme chceli? Takúto úniu?
No, ale pri váílovoch sa už napakoval Kiska, Dzurinda, Miklóš a samozrejme aj iní, ale pri tých troch vám to vôbec, ale vôbec nevadí. Tak merajte spravodlivo.
Prečo sem stále zaťahuješ Rusa To nevieš bez neho odpovedať? Čo ten má s tvojími utečencami. Ten je aspoň vlastenec, nie ako náš prezident.
Ja by som bol radšej,m keby zobrali Kisku aj s rodinou, aj tak mu Slovensko a Slováci ležia v žalúdku a vychvaľuje len cudzích.
Ten aspoň fandil Slovákom a tento cudzím ľuďom a na Slovákoch mu houby záleží.
Akému Ficovmu. Však on ich tu nechce, to len Kiska o nich žobroní, tak si to nepleť . Iba Kiska a herci a mimovládne organizácie.
Bože, kedy už bude zastupovať práva Slovákov? Pripadá mi ako prezident inej krajiny. Trepať, trepať a žiadna zodpovednosť, dobre mu povedal Fico. To sa trebe, keď sa nemusí nič urobiť, že?
Prečo Sme pod článkom Kiska sa vymedzil proti Ficovi, nedali diskusiu? Čoho sa Sme bojí? Že ľudia napíšu pravdu? Taký demokratický denník a takáto cenzúra, fuj.
Odporúčame