Politik.A najme vysokopostaveny politik.Rozumej ako biznisman,kseftar,podnikatel.Ktory zblbne jednoduchych a nenarocnych ludi na ubohe klamstva a sluby vo svojej dobre zaplatenej volebnej kampani.Dostane sa k moci a obchod moze zacat.Zaujmy jednoduchych a nenarocnych ludi idu bokom,v prvom rade ide o jeho vlastny biznis.Jednoduche ako jeho volici.Kauza Uber?Iba kvapka v mori.Kolko toho este na svet neuniklo ze? :) Ale neabudnime lamat nohy k volebnym urnam ked sa dalsie prasiatka budu tlacit ku korytu.

