Matovič je možno blázon, ale Kaliňak určite hlupák, keď použil násilie, aby sa zmoicnil jeho mikrofónu a nechal sa pri tom aj nafilmovať. Minimálne sa dopustil tretného činu výtržníctva a to len 3 týždne pred voľbami, súdruh Fico ho určite "pochváli"!

