10 ks TU-160 nie je žiadna hrozba.
Na darebácke štáty platí len tvrdá sila. Príklad, ako to dopadne, keď sa im "nevenuje" partičná pozornosť vidíme na Ukrajine.
Ruská vojenská impotencia pokračuje.
Píšeš ako absolvent špecialnej školy, súdiac podľa gramatiky aj obsahu.
Ako idiot sa tu permanetne chováť ty.
Názor RuZZkej ambasády ma nezaujíma.
Človek, ktorý je zodpovený za toľko zmarených ľudských životov ako Putin, si nezaslúži žiadnu úctu, len opovrhnutie. A každý, kto ho háji je v mojich očiach morálny odpad. Smť fašizmu!
Kult osobnosti si pestujú komunisti aj fašisti a preto tak penia....
Len ho zabali po nos do spacáčika, aby mu zima nebola, tak aká nenávisť, Sergej?
Putin ja masový vrah detí, žien a ostatných Ukrajincov. Aký musí byť slepý a hlúpi človek, ktorý sa ho dokáže zastať? Odpoveď:NEKONEČNE
A podľa fotografie už dokonca objavili, aj žeriav a parnú lokomotívu. Tie sankcie ich naozaj pozdvihli...
Miestna krermeľsko-fašistické kolónia je zdrozená, že niekto si dovolil použiť portét veľkého "boha" Vladímíra Vladimíroviča na vtipné a vysoko aktuálne umelecké dielo. Nevidia, že krpatý pedofil je vojnový zločinec.
Putin je oidporný vojnový zločinec, ktorý má svojich rukách krv stotisícov obetí jeho nezmysedlnej vojny na Ukrajine a rusofilní pomätenci tu nariekajú, keď niekto naznačí kam Putin patrí.
Generálny trol je všetko možné, len nie nestranný "orgán"...
Nezodpovedné plytvanie peniazmi daňových poplatníkov!
Fašistické Rusko túto vojnu prehralo už v prvý deň útoku na Ukrajinu, a priania dezolatov a trolov to nezmenia
Posledná nádej všetkých tunajších rusofilov je ukrutne tuhá zima, na ktorú sa v zúfalstve spoliehajú, ako na zázračnú zbraň,
Každá zavislosť je chorobný stav a EÚ sa práve šokovou terapiou lieči od energetickej závislosti na RuZZku. EÚ to zvládne, či to prežije aj "díler" v kremli, to sa uvidí.
Odporúčame