Nemyslím si, že Káčar prestrelil. Len povedal nahlas to, čo sa v kuloároch rozpráva už dlho. Maďarsko rozdáva občianstvo, skupuje nehnuteľnosti, Orbán má "slabosť" na mapy "veľkého uhorska a nejaké dohody s vojnovým zločincom Putinom a teraz sa tvária mnohí prekvapene....

