Fašistický režim v kremli už pochopil, že vojensky Ukrajinu nedokáže poraziť, tak rozhadzujú "udičky", ako z nej vycúvať a pred poddanými to prezentovať ako svoje víťazstvo. Západ to však nesmie dopustiť, RuZZko si zaslúžene musí hanbu vypiť do poslednej kvapky.


