Pravda stiahla vyhlásenie Fica!...To kam sme došli?!
Pravda stiahla vyhlásenie Fica!...To kam sme došli?!
Už len tvoj nick hovorí o tom,že psychopatom si predovšetkým ty sám.
Aká tá istá Pravda?...Ty si úplne zaspal dobu.
Podaktorí si zase pomýlili denník...Tu nie ste na Sme,súdruhovia slniečkári!
Pišta Bélu totálne vygumoval...Bude z neho dobrý hradný pán.
Sympatická baba,so sympatickými názormi.
Vietnamská tajná služba uniesla gaunera nemcom spred nosa-to je kauza Nemecka...Aby sa nemuseli hanbiť,za pomoci šialenej Todovej zamontovali do toho celého Slovensko!...Prečo?...Veď sa treba zbaviť Kaliňáka a potom povaliť celú vládu,nie?!
SIS by mala ten denník poriadne prevetrať...Alebo nemôže?...Tak potom sme na tom veľmi zle.
.
Vysvetli to Todovej...Pre ňu je kauza "Vietnamec" väčšia ako ukrižovanie Ježiša Krista.
Čo má SaS s Venezuelou?
Ale sa tu vyrojilo opozičných idiotov!
Zatiaľ to vyzerá tak,že niečo potrebuje ututlať opozícia,za výdatnej pomoci odsúdeného Lipšica...
Prečíta Mazákovu zlátaninu a vypadne.
Nie Slušné Slovensko povedalo,že ide o politický zásah do vyšetrovania,ale Lipšic...A teľce hurá na námestie.
Lipšic,z vynášaním si skončil!...A vlastne,ako je možné,že právoplatne odsúdený advokát naďalej vykonáva advokátsku činnosť!!!
Saková chce zabrániť úniku informácií a opozícii sa to nepáči?!Týmto sa opozícia krásne demaskovala.Kruh sa uzatvára.
Odporúčame