Keby sa to stalo na SK uz by si pisal, ze Srbi su agresivní. Lebo este som nikoho na SK nepocula vychvalovat Srbov, ale ked sa to tyka Americanov, tak su automoticky Americania zly. Slovenske zmyslanie niektorych "expertov". Tenisové pravidla su rovnake vsade na svete!

