Nie je to ten medvedčuk, čo je jeho dcére kmotrom putin?
Nie je to ten medvedčuk, čo je jeho dcére kmotrom putin?
Nie je to ten medvedčuk, čo
Choď sa pozrieť ku Anape na Čierné more, ekológia po rusky.
A okrem moskvy a petrohradu ešte kde?
Opýtaj sa v okolí Vranova na KGB po prechode frontu.
Zato vy rusom zadarmo.
Ušiel do ruska ako zlodej
Lebo si museli najať kima.
Fico ušiel do ruska ako zlodej.
Vždy lepšie ako v ruskom zadku.
Skús mi napísať jednu v rusku vyrobenú vec, ktoru si niekedy vlastnil.
To sa dalo čakať, spomeňte si na to, čo vyparatil tesne pred veľkou nocou, počíta s tým, že cez sviatky ľudia nepôjdu protestovať.
Toto som napísal aj pred minulou veľkou nocou, uvídime čo urobí pred ďalšou veľkou nocou.
A maďari vtedy čo robili?
Zle sa pýtaš, mal by si sa opýtať fica a pelegriniho, oni to mali v predvolebnej kampani a na bilbordoch.
Je zaujímavé, že ak sa spácha atentát v rusku, páchateľom je vždy aziat a chytia ho do pár hodín. Zato vraždu Politkovskej a Nemcova nie a nie vyšetriť.
A čo splnil fico za 3 volebné obdobia?
Ozval sa odborník na leteckú techniku.
No coment.
Veľmi dobre napísane.
Možno to pochopia.
Áno, súhlasím, máme vládu akú si zaslúžime.
(To máme za to, že sa nemodlíme).
Možno ťa prekvapí, ale aj fico povedal, že opozícia musí kontrolovať vládu.
Odporúčame