Ja si z Vás srandu nerobím. Len poukazujem na to, že kým my ostatní musíme pracovať a platiť dane,tak Vy si hopkáte doma v teplúčku a propagujete Putina s Ficom. Keby som mal invalidný mozog, asi na Teba nerobím a Ty sa na mne nepriživuješ
Ja si z Vás srandu nerobím. Len poukazujem na to, že kým my ostatní musíme pracovať a platiť dane,tak Vy si hopkáte doma v teplúčku a propagujete Putina s Ficom. Keby som mal invalidný mozog, asi na Teba nerobím a Ty sa na mne nepriživuješ
A kto by Vás parqzitov Smerákov potom živil? P
Na prácu máte alergiu a keď my pracujúci a platiaci dane neprežijeme, čo bude potom s Vami? Darmožrácmi, príživníkmi a parazitmi z smeru? To máš stále dojem, že peniaze padajú z neba?
Ešte nie je ani refwrendum a už smrad Fico s Tebou zostavyjr vládu. :D Si trápnejší ako Tvoji kolegovia zo Súmračnej.
Lebo tak si sa rozhodol Ty. Domáci neonacista a poberateĺ sociálnych výhod na invalidnom dóchhodku.
Ja si pamatám ako Ficosmrad zasmrdel počas svojej smrdovlády parazitov, že o vláde rozhodujú voĺby a nie ulica. Dnes sa to už samozrejme zmenilo, ako je u Fica oportunistu bežné. Zrazu už ideme zvaliť vládu. Pričom je faktom, že keď sme prežili Fica prežijeme už všetko.
Demokracia je o tom, že rozhodujú paraziti a príživníci?
Pár zadubených komunisto dóchodcov a nepracujúce indivídua na sociálke už robia protesty?
Keď zoberieš do úvahy Fica s Blahom tak ešte znova pri moci nie sú. Len už druhý rok hladujú preto sú tak agresívni. Na prácu majú totiž alergiu.
Čo ste komu dali Vy komamči z Ruska? Nože napíš čoo nám dali agenti KGB a komunisti? Veď Vy ste privatzovali firmy, ktoré postavili ľudia a nie Vy komunisti a darmožráči.
Toto Tvoje úbohé trolovanie je trápne. Putinko ma nezachránil v Ii svetovej ako to tu prezentuješ. Putinko sa celý život priživoval. Nikdy nepracoval a nikdy nie pre oatatné národy. Tak tu nefantazíruj a vráť sa do tejto dimenzie. Lebo máš z toho Putinka riqdne v hlávke vytreté.
Rusi ktorí za nás bojovali v II. svetovej skončili dávno v gulagoch. Ostali len pohtobkovia komunistov, ktorí v živote front nevideli. A týxh teraz Ty ospevuješ. Je to trápna propganda z Tvojej strany.
Už tam chýba len defraudant, zlodej a mafián Fico aby to bolo dokonalé.
Zaborskú si buď nevidel, alebo máš riadnu úchylku. :D
Holubník a bordel je tam už viac ako 30 rokov. Čo čakáš, keď vačšina našich politikov nikdy nepracovala, len sa výhradne priživovali celý život na verejných peniazoch.
Skoda len, ze VY si pletiete slobodu slova s bezbrehym sirenim halicinacii a trolloklamstiev. :D Zbavne, ked slobodu slova komentuju komunisti s neonacistami. :D Lebo komunisticky a nacisticky rezim fakt slobodu slova doslova preferoval. :D Jeden v gulagu a druhy v plynovej komore.
Nepomenovali. :D Potom by totiz ten zapad musel byt cely zvysny svet okrem Putinuska. :D
Je to len polovicna sebakritika. :D Je pravdou, ze aj ja mam prerastene ego a vela si o sebe myslim, ze vsetko viem a na vsetko mam nazor. Ale nie som v politike a neriadim tuto krajinu. :D
Samozrejme, ze ked si nieco prajes a je to inak, tak TI to nevychadza. :D
Takze uz ho bude viac? Sak raz je ho malo, raz je drahy, no a ani raz ziadny fakt, ci argument. :D Vidim, ze trollovia na niecom dobrom ficite, ked mate take halucinacie. .D
Ake strasne, ze su za vsetko zodpovedne akurat Tvoje dve zivotne lasky. Tragedia, co?! :D
A kto ich zabezpeci? Snad nie Vy? Kto bude urcovat cenu? Ty si sa budes rozhodovat, kolko a za kolko ja mam vyrabat?
Trh lepsie ceny zabezpeci, len to by nesmeli smradlavi Smeraci regulovat vyrobcov. :D Z ekologickej tafiry sme dotovali uholne elektrarne, no a obnovitelne zdroje mali STOP SYSTEM. Tak potom o com to tocis? Dnes mohli vyrabat a predavat elektrinu. Namiesto toho ju draho kupujeme.
Ty sa poytas? RAz tvrdis, ze si presvedceny ze to statcit nebude, potom tvrdis, nikto nema tolko pylnu co RUsi a cenu si aj tak nedal. :D To su tie Tvoje fakty? Ako si prisiel na to, ze zvysok sveta neutiahne EU? Ty si sa tak rozhodol?
THP pracovnici vo vyrobnej firme musia tiez nieco vyrobit. :D Ale zato taka uradnicka partaj v statnych firmach a organizaciach parazitmi casto su. :D
Mozno by si mal rozlisovat medzi tym, ci niekto pri svojej praci nieco prospesne urobi, alebo len da zarobit kamaratom na kseftoch, ako spravny Smerak :D