Aby mali na com prevazat pracky? :D
Aby mali na com prevazat pracky? :D
Zauijimave, ked do hovnivaloch tu nadavjau niekomu ludia Smeraci bez prace a pracovnych navykov. :D
Pýta sa československý občan Sovietskeho vojaka v roku 1968, keď prišiel na tanku. "Ako by sa Ti súdruh páčilo, keby sme my z Československa napadli Vašu krajinu a uniesli Vašu vládu, tak ako Vy tu našu Dubčekovu?" A Sovietsky vojak mu odpovedá: "Súdruh, mali by ste začať čo najrýchlejšie, lebo už včera bolo neskoro."
Nie je nic sprostejsie, ako to ze vraj naivita Gorbacova moze za dlhe prsty zlodejov z KGB. :D
Sovietsky zvaz zlikvidovali prave komanci a KGB. :D
Clovece, takze ja s 2 promile dokazem tak vytocit Smerovôličov a Kremlobotov? :D To ste na tom dost zle. :D
A ked mi do dementov nadava kolaborant ako si Ty, tak je to fakt velka sranda. :D Ale neboj sa, po vojne nikoho vesat za kolaboraciu nebudeme. :D Sme liberali, takze chapeme aj ludsku tupost ktoru prezentujete svojou kolaboraciou. :D
Putinovi nackovia a zlocinci ktorych naverboval toho schopni su. :D Preto dakujem Ukrajincom, ze tych smradlavych Putinovych deviantov drzia co najdalej odomna a mojej rodiny.
Konecne to uz chapes?
Ja neviem, co BRUSELBOTI kvakaju, lebo ked vidim Uhrika, Mazureka, ci Juditku Lasakovie ako produkuju z Bruselu videa, tak mi je smiesno. :D
Vies, iba uchylaka a devianta moze zaujimat to, co ma ten druhy v gatiach. :D A Smerovôliči evidentne uchylni su, ked riesia cudzie pohlavia, ci kto s kym spava. :D
Ale to je asi od rozkose, kedze Smerovllič do prace chodit nemusi, len parazituje.
To je ten Putin, co zachranuje svet? :D A sam polonahy odsoferoval medzigalakticku hvizdnu lod sovietkskej vyroby rovno do Kyjeva? A uz je tam mier, ja tvrdil Fico? Len nam klamu zle zapadne media, ze je tam vojna?
Zabavne, ze ste tu jedini, co davaju linky a robia propagandu. :D Ja sa tu z toho smejem a to je vraj praca? :D
SKus produkovat menej sraciek z Kremla. :D
Pisali v Kremli?
Vy trolici uz oslavujete? :D Zase Kremloboti vestia z vesteckej gule buducnost?
??? Ved Putinovci tvrdite, ze Rusko ich ani nepotrebuje. Ved je to jadrova velmoc. :D
O com to tocite? Vy ste jak v zacarovanom kruhu. :D Vykadis sa a este sa sam stihnes aj osrat. :D
Zase sracky. :D Kremel nema pravdu. Ak od neho vsetky staty do NATO utekaju, asi vedia preco. :D
Napriklad Finsko a Svedsko neboli v NATO prave kvoli tomu, aby akoze Putina neprovokovali. A teraz tam vstupili. PRECO ASI?
Trepes nezmysly. :D Dnes Kuba nechce mat s Putinom nic.
No ja myslim, co je najvacsi rozdiel medzi mnou a Kremlobotmi. :D
Ja mam pravo na to, co sa tyka mna a mojej rodiny. Neurcujem nikomu inemu ako ma zit. Nikomu nepozeram do gati, ci je chlapcek, ci dievcatko. A dokonca akceptujem aj tupe narodno socialisticke nazory hlupakov. :D
Len si vyhradzujem pravo smiat za s nich. :D
Neviem, ci sa to da naucit. :D Pre mna je stale velmi tazke znizit sa na inteligencnu uroven Smerovôliča. :D Ale mozno na Sumracnej skolenia robia. Kali tam urcite nosi par gramov bieleho.
Jasne, Sionisti, zidojasterice, Soros a este zly zapad. :D Mimozemstania uz nie?
Skus mi este tresnut nieco o Sionskych mudrcoch a ich listoch, ci ako sa to vola. :D Vyprodukovanych antimesitami v Rusku koncom 19teho storocia. :D
No nie nazor nici ukrajinu, ale smradlavy Putinko. :D Chce totiz by vyzerala rovnako ako Rusko po 20 rokoch jeho hrozovlady.
Je zbytocne presviedcat cloveka, ktory nepouziva rozum a hlavu na myslenie, ale pouziva lasku a emocie a pocity k nejakym politikom.
To je akoby si chcel logicky Romea presvedcit, aby nemiloval Juliu. :D Je to nemozne, v laske logiku a rozum nehladaj.
Samozrejme. :D Som na internete od roku 1994, ale este ma nerozosmialo to, ze vraj nejaky anonymny troll z internetu mi da link na hoax a propagandisticku stranku, no a ja to mam povazovat za pravdu. :D
Chlapce zlaty, nie som Smerovôlič, ani Kremlobot. Ja travu nezerem. :D