Neverim, ze je cisty akykolvek politik a kdekolvek. Ale robit zo seba bozieho baranka, ak nemam ciste svedomie je take skolkarske. A ako presunula pani Simeckova zodpovednost v mimovladke na kolegynu? Co tam nezodpovedne robila ona? Len vybavovala statne dotacie a prispievala dedicstvom? Ake vzdelanie ma pani Simeckova, ci aj o jej nekompetentnosti sa na tribune zavzdusnovala Magda Lasicova?

